Moim marzeniem jest:

Nintendo Switch z grą Mario Kart

Radosław, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-21

Poznanie Radka, naszego marzyciela, miało miejsce w piękną, słoneczną niedzielę. Radek mieszka z rodzicami i siostrą w małej, urokliwej miejscowości Ligota. Z okien jego domu rozciąga się malowniczy widok na góry.

Radek jest pełen energii i pomysłów chłopcem. Lubi grać w piłkę, oglądać filmy i układać klocki Lego. Razem z Radkiem i jego rodziną spędziliśmy przesympatyczne popołudnie, grając w gry planszowe i rozmawiając o jego ulubionych zajęciach.

Marzeniem Radka jest posiadanie gry Nintendo Super Mario. Jest ogromnym fanem tych przygód wirtualnego świata. Świat gier Nintendo Mario to dla niego miejsce, w którym może odprężyć się i przenieść się w fantastyczne przygody razem z ukochanym bohaterem.

Cieszymy się, że mogliśmy poznać Radka i usłyszeć o jego marzeniu. Mamy nadzieję, że wkrótce jego marzenie się spełni i będzie mógł cieszyć się grą Super Mario na swojej konsoli Nintendo.

spełnienie marzenia

2023-07-30

Radek nie wiedział, że niedzielne śniadanie przerwane będzie wizytą niespodziewanych gości, którzy przyjechali, żeby spełnić jego marzenie :)

Postanowiliśmy poczekać z paczką, którą ze sobą przywieźliśmy, żeby na spokojnie Radek i jego siostra Zuzia zjedli, bo wiedzieliśmy, że potem cała uwaga skierowana będzie na to, co znajduje się w paczce. Po wyrazie twarzy Radka, kiedy ją odpakował i zobaczył swoje wymarzone Nintendo wiedzieliśmy, że ten dzien będzie pod znakiem grania i testowania ulubionej gry Mario. Marzenie zostało spełnione dzięki Ewelinie i Łukaszowi, który uczestniczył w spełnieniu i mógł sam się przekonać, jaką radość sprawia akcja Zamień Kwiaty na Marzenia.

Na ślubie Eweliny i Łukasza goście zamiast bukietów przekazywali środki, które Para Młoda przekazała, aby to marzenie się spełniło za co gorąco im dziękujemy i zachęcamy również Was do tej akcji.