Moim marzeniem jest:

Wyjazd na Majorkę

Hubert, 11 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-06-01

W majowe, słoneczne popołudnie mieliśmy przyjemność poznać Huberta - gigantycznego fana piłki nożnej, siatkówki i gier video.

Z Marzycielem spotkaliśmy się online i już po pierwszych minutach, żałowaliśmy, że nie spotykamy się na żywo. Hubert to energiczny, pozytywny i bardzo otwarty chłopak.

Opowiedzieliśmy czym zajmuje się Fundacja Mam Marzenie. Hubert cierpliwie nas wysłuchał, ale widzieliśmy, że nie mógł się doczekać, aż będzie mógł nam opowiedzieć o sobie i swoich pasjach. Dowiedzieliśmy się, że Hubert to rewelacyjny atakujący w piłce nożnej, a jego największym idolem jest Mbappé. Ponadto, Hubert bardzo lubi grać w siatkówkę ze swoimi kolegami.

Gdyby tego było mało, nasz Marzyciel dodał, że również bardzo lubi spotykać się ze znajomymi online, aby wspólnie grać w przeróżne gry komputerowe. Oczywiście po odrobieniu zadań domowych. Czasem zrobi sobie przerwę, żeby poświęcić swój czas i pobawić się z młodszą siostrzyczką.

Słuchając pełnego ambicji Marzyciela, ciągle zastanawialiśmy się jakie może być jego najskrytsze marzenie. W końcu nadszedł ten moment, gdy na nasze pytanie o jego największe marzenie, Hubert bez chwili zastanowienia, odpowiedział, że marzy by polecieć samolotem na pierwsze w życiu wakacje za granicą.

Mówimy tutaj o nie byle jakiej destynacji, ponieważ najbardziej chciałby się wygrzać i pozwiedzać jakiś ciepły kraj w Europie!

Z racji tego, że będzie to pierwszy taki wyjazd naszego sportowca, Hubert nie potrafił się od razu zdecydować na konkretną destynację. W końcu jest tyle pięknych miejsc do zobaczenia!

Z tego powodu, dostał od nas zadanie - dokładne przestudiowanie ciepłych krajów i wysp europejskich. Czekamy na kolejne spotkanie, na którym dowiemy się, gdzie nasz Marzyciel chciałby wypocząć i co zobaczyć. 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Franciszek Celm

email: franciszek.celm@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 631

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Hubert - o. Poznań - Wyjazd na Majorkę

Hubert wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na Majorkę marzyciela Hubert.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN