Moim marzeniem jest:

Laptop z ekranem dotykowym

Maja, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-14

Dziś chcielibyśmy przedstawić wyjątkową Marzycielkę Maję oraz jej piękne marzenie.

Nasze spotkanie odbyło się w formie online, ponieważ Maja przebywa obecnie w szpitalu, gdzie dzielnie walczy z chorobą. Przywitała nas szerokim uśmiechem, co od razu sprawiło, że nasza rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

Maja ma 9 lat i interesuje się… piłką nożną. Tak, nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki lubią ten sport, a Maja jest tego niezbitym dowodem.

Dlatego też nasza podopieczna nie zastanawiała się długo nad swoim największym Marzeniem. Od razu wiedziała, że jest to spotkanie z jej ulubionym piłkarzem Robertem Lewandowskim. Maja jest jego wielką fanką, a mecze pana Robeta ogląda ze swoim wujkiem.

Bardzo liczymy na to, że Maja spotka się i zamieni kilka słów ze swoim idolem.

spotkanie - zmiana marzenia

2023-10-16

W jeden z pierwszych chłodniejszych dni września udaliśmy się do szpitala na spotkanie z Mają i jej mamą. Celem naszego spotkania była rozmowa o nowym marzeniu dziewczynki. Dzieci będące pod opieką naszej fundacji mają taką możliwość, mogą zmiennić zdanie i poprosić o coś zupełnie innego.

Była to też okazja, abyśmy zobaczyli się i porozmawiali z naszą Marzycielką na żywo, gdyż za pierwszym razem widzieliśmy się w formie online. Wtedy dziewczynka powiedziała, że chciałaby się spotkać ze słynnym piłkarzem Robertem Lewnadowskim. Teraz Maja chciałaby jednak zmienić tamten wybór i dostać laptopa. Takiego z ekranem dotykowym i w ładnym kolorze (może być na przykład różowy, ponieważ jest to jeden z jej ulubionych kolorów). Laptop posłuży jej do oglądania bajek oraz do grania w gry komputerowe, które są drugim, po piłce nożnej, zainteresowaniem Marzycielki. Oczywiście będzie korzystać z laptopa także do nauki.

Później porozmawialiśmy o zainteresowaniach Mai, jej kocie, a także o pobycie w szpitalu, leczeniu i przyjaciołach, których tu poznała. Maja zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, jej uśmiech i energia udzielają się wszytkim, którzy z nią przebywają.

Serdecznie zapraszamy do pomocy w spełnieniu marzenia Mai!

spełnienie marzenia

2024-01-21

W piękny styczniowy dzień nasi wolontariusze: Marzena, Natasza oraz Przemek wybrali się do wrocławskiego szpitala Przylądek Nadziei na realizację marzenia małej Mai.

Maja od początku domyślała się w jakim celu do niej przyjechaliśmy, powitała nas przepięknym uśmiechem. Bardzo miłą niespodzianką był fakt, że na miejscu spotkaliśmy więcej osób z rodziny Marzycielki: byli tam jej rodzice oraz wujostwo wraz z dziećmi.

Mai bardzo podobał się laptop który otrzymała, był dokładnie taki jak go sobie wymarzyła. Mówiła że nie może się doczekać aż będzie na swoim nowiutkim sprzęcie oglądała bajki.

Choć laptop - zgodnie z życzeniem Mai - posiada dotykowy ekran, to w komplecie dziewczynka dostała od nas również myszkę z podkładką, co, mamy nadzieję, umili jej jeszcze bardziej korzystanie z prezentu.

Bardzo cieszymy się z tego, że mogliśmy spełnić to marzenie, ponieważ laptop to dla Mai nie tylko bajki, ale i okno na świat: możliwość pozostawania w stałym kontakcie z bliskimi i tym, co dzieje się poza szpitalnymi murami.

A za spełnienie marzenia Mai z całego serca dziękujemy sponsorowi: Fundacji DKMS.