Moim marzeniem jest:

Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 128 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość z etui i dedykowanym rysikiem

Dorota, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-07

Pewnego sierpniowego popołudnia odwiedziłyśmy naszą nową Marzycielkę Dorotkę. Drzwi otworzyła jej mama i przywitała nas uśmiechem. Zostałyśmy zaproszone do salonu, gdzie czekała na nas Marzycielka. Przywitałyśmy się i wręczyłyśmy lodołamacza. Od razu zostałyśmy też poczęstowane pysznymi ciasteczkami i pączkami. Po chwili dołączyli do nas tata oraz brat Dorotki. Nie mogło też zabraknąć ukochanego pupila rodziny – kota Bonifacego.

Z cała rodzinką od początku nawiązałyśmy świetny kontakt. Dorotka opowiadała nam o swoim leczeniu i pobytach w szpitalach. Opowiadała o spotkanych tam sławnych osobistościach, których miała okazję poznać, dzięki działalności innych fundacji.

Marzycielka przedstawiła nam swoje zainteresowania. Jest zaciekawiona zagadnieniami związanymi z ekonomią. Obecnie uczęszcza do technikum, które kształci w tyk kierunku. Jak sama przyznała jest umysłem ścisłym – żadna matematyka jej nie straszna. Jednak nie tylko cyferki i finanse są w kręgu zainteresowań. Z jednej strony umysł ścisły, a z drugiej dusza artystki! Uwielbia rysować i malować. W pokoju brata Dorotki na ścianie widnieje narysowany przez nią przepiękny smok.  

Kolejną pasją Dorotki są koty. Stąd też ich czworonożny domownik – kot Bonifacy, który niewątpliwie był gwiazdą wieczoru. Wskakiwał na kolana, chcąc się bawić i głaskać. Poznałyśmy niesamowitą historię pupila. Kotki zostały znalezione i trafiły w ręce jednego z lekarzy Dorotki, który doskonale wiedział o marzeniu swojej pacjentki. Od razu przekazał jednego kociaka w jej ręce. Pierwsze marzenie dziewczyny zostało spełnione. Czas, by poznać kolejne marzenie. Przedstawiłyśmy cztery kategorie marzeń. Nasza podopieczna doskonale wiedziała, czym się zajmujemy i jakie marzenia spełniamy. Śledzi nasze poczynania na stronie internetowej. Rozważnie przeanalizowała swoje marzenie – co będzie dla niej w tym momencie najbardziej przydatne i posłuży na lata. Przedstawiła nam kilka pomysłów takich jak: kurs angielskiego w Londynie, kurs rysunku w Paryżu, czy kurs prawa jazdy. Ostatecznie zdecydowała, że największym marzeniem jest iPad z etui i specjalnym rysikiem do rysowania. Dzięki takiemu sprzętowi będzie mogła rozwijać swoje pasje takie jak wcześniej wspomniane rysowanie i grafika. Będzie to również ułatwienie w codziennej nauce – do lekcji zdalnych.

Moglibyśmy wszyscy tak gawędzić do rana, ale czas gonił, bo zbierało się na burzę. :) Na koniec tak sympatycznego spotkania zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcie i się pożegnałyśmy.

Dorotka to przesympatyczna, pełna pasji, wszechstronnie utalentowana nastolatka. Cieszymy się, że mogłyśmy poznać tak wspaniałą Marzycielkę wraz z jej cudowną rodziną.

Mamy nadzieję, że szybko uda się spełnić marzenie Dorotki!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Dorota - o. Wrocław - Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 128 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość z etui i dedykowanym rysikiem

Dorota wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 128 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość z etui i dedykowanym rysikiem marzyciela Dorota.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN