Moim marzeniem jest:

KONSOLA SONY PS5 PlayStation 5 Spider-Man 2 Limited Edition z padem + dodatkowy PAD + gra Marvel's Spider-Man 2 Gra PS5 + gra Spike Volleyball PS4/PS5

Sebastian, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-13

Pewnego wtorkowego wieczoru udało Nam się spotkać z prawdziwym, zagorzałym fanem piłki nożnej! Niewątpliwie wiedza Sebastiana w tym obszarze jest imponująca :) Chłopiec uczęszcza (zdalnie) do II klasy, a oprócz języka polskiego, który jest jego ulubionym przedmiotem szkolnym, cały swój wolny czas poświęca na śledzeniu poczynań swoich piłkarskich idoli i oglądaniu meczów, m.in. ulubionej FC Barcelony. Ma już pokaźną kolekcję koszulek z autografami piłkarzy, m.in. Kimmicha, Milika, kalendarz z podpisami Lechii, a także piłkę z autografami reprezentacji Polski. Planuje powiększać swoją kolekcję :) Gdy jeszcze czuł się dobrze, regularnie grał w piłkę nożną z kolegami, ale aktualny stan zdrowia nie pozwala mu na kontynowanie tej aktywności. Kiedy więc nie kibicuje ulubionym piłkarzom podczas oglądania rozgrywek, gra w FIFĘ na konsoli. Stale poszerza swoją wiedzę na temat piłki nożnej i stara się nie opuścić żadnego meczu, nawet podczas pobytów w szpitalu. Kiedy dorośnie, chciałby grać na pozycji napastnika w profesjonalnej drużynie.

Bardzo miło wspomina też koncert Lemona, na którym miał okazję słuchać na żywo ukochanej piosenki ” Scarlett”. Był natomiast nieco zawiedziony faktem, że nie udało się zdobyć mu autografu piosenkarza (kolekcja podpisów piłkarzy bowiem to nie jedyny cel naszego Marzyciela :)).

Zapytany o swoje największe marzenie bez zastanowienia powiedział, że najbardziej na świecie chciałby spotkać się z Robertem Lewandowskim podczas meczu na stadionie i zdobyć koszulkę z autografem. Super, gdyby udało się zorganizować spotkanie w Barcelonie podczas meczu FC Barcelony, jednak spotkanie z kapitanem naszej reprezentacji w Polsce również byłoby dla Sebastiana satysfakcjonujące. Mocno wierzymy, że spełnienie marzenia tego cudownego fana futbolu to wyłącznie kwestia czasu!

spotkanie - zmiana marzenia

2024-03-14

Są marzenia, na których spełnienie czasem trzeba poczekać nieco dłużej. Czasem zdarza się, że w tracie oczekiwania marzenie ewaluuje. Tak też się zdarzyło również w przypadku Naszego Marzyciela Sebastiana. To fan piłki nożnej, do kwadratu :) To jego największa pasja. Sebastian uwielbia grać w FC24, gdzie wciela się w gracza na boisku, kopiując swojego idola  -Roberta Lewandowskiego. Z racji choroby większość czasu spędza w domu, więc swoje aspiracje spełnia „online”. Nie zdziwiliśmy się więc, kiedy nowe marzenie okazało się niejako powiązane z jego zainteresowaniami. Aby rozwijać hobby i móc cieszyć się namiastką swojego ukochanego sportu, Sebastian zamarzył sobie konsolę PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition z napędem DVD oraz dodatkowym padem. Z racji, że czasem warto choć na chwilkę zmienić „branżę” :) – w zestawie powinny znaleźć się również gry DVD Spike Volleyball oraz Marvel's Spider-Man 2. Dzięki temu Nasz Marzyciel będzie doskonalił umiejętność strategicznego myślenia, poprawi szybkość i koncentrację swojego mózgu, a także pamięć krótko- i długotrwałą. Ale przede wszystkim będzie mógł spędzać czas w sposób, który sprawia mu największą przyjemność!

Głęboko wierzymy, że już niedługo Sebastian będzie mógł zagrać w swoją ulubioną grę na PS5 i choć na chwilę przenieść się w jedyne miejsce, w którym czuje się jak ryba w wodzie – na boisko piłkarskie :) Jeżeli chcesz pomóc Nam spełnić to marzenie – koniecznie skontaktuj się z Nami!

spełnienie marzenia

2024-04-14

Piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie stanowiło idealną oprawę do spełnienia marzenia Sebastiana. Nasz Marzyciel nie spodziewał się wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie, ale jego wrodzony spryt i czujne oko od razu wypatrzyło nieznajomy samochód parkujący pod domem :). Nieco nieśmiało powitał Nas w drzwiach i… od razu wiedział, że to Ten Dzień!! Nie chcieliśmy trzymać Sebastiana w niepewności. Podczas, gdy Mama kroiła już pyszne ciasto, którym postanowiliśmy uczcić spełnienie marzenia, Sebastian z niecierpliwością rozpakowywał pierwsze, dość pokaźne pudło :). I oto oczom Naszego Marzyciela ukazała się konsola PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition z iście pajęczym padem! Od razu poprosił Tatę, aby pomógł Nam podłączyć i skonfigurować sprzęt (wspólnymi siłami konsola została wprawnie uruchomiona).
W kolejnym pudełku znalazł się dodatkowy pad w kolorze kosmicznej czerwieni – aby mógł dzielić swoją pasję z dodatkowym graczem. W tym czasie gra Spike Volleyball już lądowała w nowej konsoli :). To była prawdziwa przyjemność patrzyć na jego uśmiech i radość, która wręcz emanowała na wszystkich uczestników tego wydarzenia. Odczytując otrzymany Dyplom Super Marzyciela miało się wrażenie, że Sebuś czuje się wyjątkowo – i słusznie, bo to niewątpliwie wyjątkowy chłopiec.

To kolejny przykład na to, że nigdy nie można przestawać marzyć! Sebastian obiecał, że będzie marzył dalej, że będzie miał kolejne cele, plany. To ważne, aby nadzieja nie opuszczała Naszego dzielnego Marzyciela. Niechaj realizuje swoje pasje i uśmiecha się jak najczęściej :).

Serdecznie dziękujemy Anonimowemu Sponsorowi za cudowny gest i pomoc w realizacji marzenia.