Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Robertem Lewandowskim podczas meczu na stadionie w Barcelonie i koszulka z autografem napastnika FC Barcelony, ewentualnie spotkanie z Robertem w Polsce

Sebastian, 8 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-13

Pewnego wtorkowego wieczoru udało Nam się spotkać z prawdziwym, zagorzałym fanem piłki nożnej! Niewątpliwie wiedza Sebastiana w tym obszarze jest imponująca :) Chłopiec uczęszcza (zdalnie) do II klasy, a oprócz języka polskiego, który jest jego ulubionym przedmiotem szkolnym, cały swój wolny czas poświęca na śledzeniu poczynań swoich piłkarskich idoli i oglądaniu meczów, m.in. ulubionej FC Barcelony. Ma już pokaźną kolekcję koszulek z autografami piłkarzy, m.in. Kimmicha, Milika, kalendarz z podpisami Lechii, a także piłkę z autografami reprezentacji Polski. Planuje powiększać swoją kolekcję :) Gdy jeszcze czuł się dobrze, regularnie grał w piłkę nożną z kolegami, ale aktualny stan zdrowia nie pozwala mu na kontynowanie tej aktywności. Kiedy więc nie kibicuje ulubionym piłkarzom podczas oglądania rozgrywek, gra w FIFĘ na konsoli. Stale poszerza swoją wiedzę na temat piłki nożnej i stara się nie opuścić żadnego meczu, nawet podczas pobytów w szpitalu. Kiedy dorośnie, chciałby grać na pozycji napastnika w profesjonalnej drużynie.

Bardzo miło wspomina też koncert Lemona, na którym miał okazję słuchać na żywo ukochanej piosenki ” Scarlett”. Był natomiast nieco zawiedziony faktem, że nie udało się zdobyć mu autografu piosenkarza (kolekcja podpisów piłkarzy bowiem to nie jedyny cel naszego Marzyciela :)).

Zapytany o swoje największe marzenie bez zastanowienia powiedział, że najbardziej na świecie chciałby spotkać się z Robertem Lewandowskim podczas meczu na stadionie i zdobyć koszulkę z autografem. Super, gdyby udało się zorganizować spotkanie w Barcelonie podczas meczu FC Barcelony, jednak spotkanie z kapitanem naszej reprezentacji w Polsce również byłoby dla Sebastiana satysfakcjonujące. Mocno wierzymy, że spełnienie marzenia tego cudownego fana futbolu to wyłącznie kwestia czasu!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Wojtczak

email: katarzyna.wojtczak@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Sebastian - o. Trójmiasto - Spotkanie z Robertem Lewandowskim podczas meczu na stadionie w Barcelonie i koszulka z autografem napastnika FC Barcelony, ewentualnie spotkanie z Robertem w Polsce

Sebastian wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z Robertem Lewandowskim podczas meczu na stadionie w Barcelonie i koszulka z autografem napastnika FC Barcelony, ewentualnie spotkanie z Robertem w Polsce marzyciela Sebastian.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN