Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z domkiem, huśtawką, zjeżdżalnią, piaskownicą oraz zestawem foremek do piaskownicy

Agata, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-19

Agatka była dość zestresowana spotkaniem z wolontariuszem, więc zdecydowałyśmy się na spotkanie online. Dziewczynka, nim przedstawiła się nam, już zdradziła swoje marzenie :) Wiedzieliśmy już więc, że mamy do czynienia z bardzo zdecydowaną młodą damą. Była dość nieśmiała i nie chciała zbyt wiele o sobie opowiadać, ale i tak udało Nam się pozyskać kilka cennych informacji :) Agatka uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, a jej ulubioną atrakcją jest zabawa na placu zabaw należącym do sąsiadów. Można więc ją spotkać m.in. w piaskownicy, gdzie tworzy cudowne piaskowe delfiny (to jej obowiązkowa foremka). Oprócz tego lubi oglądać bajki, szczególnie  ze swoją starszą siostrą Natalią. Ma jeszcze dwoje starszego rodzeństwa – siostrę oraz brata. Interesuje się księżniczkami, a najbliższa jest jej księżniczka Elza z Krainy Lodu. Na co dzień towarzyszy jej piesek o imieniu Bokser :) Nasza mała Marzycielka zapytana o największe Marzenie bez wahania potwierdziła pierwsze wypowiedziane do nas słowa: „plac zabaw!”.

Wymarzony plac zabaw powinien być wyposażony oczywiście w piaskownicę, ale i huśtawkę, zjeżdżalnię oraz drewniany domek, w którym mogłaby spędzać czas. Do kompletu przydałby się własny zestaw foremek do piaskownicy. Dzięki temu Agatka miałaby swoją ulubioną atrakcję wyłącznie dla siebie. Widziałam w jej oczach błysk, gdy opisywała, jak powinien wyglądać jej własny plac zabaw. Bardzo chcielibyśmy, aby marzenie dziewczynki jak najszybciej zostało spełnione! Prosimy o kontakt każdego, kto chciałby mieć swój wkład w spełnieniu marzenia Agatki <3

spełnienie marzenia

2023-09-13

To był deszczowy dzień, ale na czas naszych odwiedzin u Agatki deszcz przestał padać jakby wiedział, że mamy ważne zadanie do wykonania. Agatka wiedziała, że przyjedziemy – nieśmiało przywitała Nas w drzwiach swojego domu i razem ze swoją Mamą zaprosiła do środka. Plac zabaw z domkiem,
huśtawką, zjeżdżalnią i piaskownicą był już złożony, bo nasza Marzycielka nie mogła się już doczekać naszego przyjazdu. Znalazł swoje miejsce w sąsiadującym z domem ogrodem. To było ogromne marzenie Agatki – miejsce w ogrodzie, gdzie mogłaby spędzać czas i bawić się z kuzynkami. Nie musiała nic mówić, wystarczyły jej spojrzenia… i pewność z jaką weszła do swojego nowego, drewnianego domku, aby zapozować Nam do zdjęć. Dopełniając spełnienie marzenia przywieźliśmy Agatce całą torbę foremek, wiaderko i łopatki, aby mogła w pełni korzystać z piaskownicy, która była nieodzowną częścią wymarzonego domku. W zestawie znalazła się również konewka – ta z kolei przyda się do podlewania kwiatka, który Wolontariuszka powiesiła w oknie domku razem z kolorowym wiatraczkiem w kształcie motyla (w końcu kobiecy akcent w królestwie Agatki to obowiązkowy atrybut Młodej Damy ❤️). Był też torcik cytrynowy z bezą, który wspólnie kosztowałyśmy.

Jesteśmy pewni, że nasza Marzycielka zapamięta ten dzień na długo i nigdy nie zwątpi w siłę marzeń. Wiemy, że ma już kolejne na swojej liście i mocno trzymamy kciuki, aby pewnego dnia i ono się spełniło!