Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Mateusz, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-27

Dnia 27 czerwca wspólnie z drugą wolontariuszką Wiktorią połączyłyśmy się on – line by poznać naszego podopiecznego marzyciela. Mateusz to dzielny 17 latek, który na co dzień jest uczniem technikum informatycznego.  Wolne chwile spędza ze swoją dziewczyną Martyną, a w domu dodatkowo umila mu czas owczarek szwajcarski – Bruno. Marzyciel interesuje się piłką nożną i boksem. Chłopiec zapytany o jego marzenie od razu wiedział,  że jest nim komputer gamingowy.

Mateusz– dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje pasje! Mamy nadzieję, że spotkamy się tym razem już osobiście wręczając Ci Twój wymarzony komputer.

Wszystkich, którzy razem z nami pragną spełnić marzenie Mateusza zapraszamy do kontaktu.

 

spełnienie marzenia

2023-08-17

W piękny i gorący czwartkowy dzień wszystkie znaki na niebie wskazywały że nie dojedziemy na spełnienie marzenia Mateusza. Najpierw ogromne korki, które dosłownie nie pozwoliły nam wydostać się z Krakowa. Następnie ogromna burza, która nas złapała nas na autostradzie. Gdy już byłyśmy prawie u celu, tuż przed skrętem do domu Marzyciela śmieciarka zablokowała nam drogę. Późną nocą jednak udało nam się dojechać! Mateusz czekał cały czas na nas z cierpliwością. Najpierw Zaczęliśmy od urodzinowego tortu bo przecież Mateusz świętował swoje osiemnaste urodziny kilka dni wcześniej. Po słodkim torcie nastąpiła akcja rozpakowania pudełek z wymarzonym prezentem  - komputer gamingowy. Widać było po uśmiechu Marzyciela że to było jego ogromne marzenie. Gdy wszystkie kartony zostały rozpakowane Mateusz przystąpił do składania komputera, a my udałyśmy się w drogę powrotną do domów, która tym razem była dużo łatwiejsza i szybsza. Mateuszu bardzo się cieszymy że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. I pamiętaj trzeba marzyć, aby żyć! 

A Przedstawicielom firmy Vorwerk ogromnie dziękujemy za pomoc w spełnieniu marzenia Mateusza!