Moim marzeniem jest:

iPad Air 5 256 GB

Kamil, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-10

Marzyciel miał jasno sprecyzowane marzenie odnośnie iPad'a Air 5 256GB.

Swój wybór argumentował tym, iż wykorzysta go do swoich zainteresowań, czyli m.in. tworzeniem stron www. Dodatkowo podkreślił, że będzie to przydatne narzędzie do nauki i rozrywki. Doskonale znał parametry i możliwości tego urządzenia, dlatego że oglądał i czytał wiele materiałów na jego temat. Jego wybór był bardzo przemyślany. Podczas rozmowy był bardzo aktywny i otwarty. Samo spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

spełnienie marzenia

2023-11-19

Kamil to niesamowicie dojrzały chłopak, który marzył o dostaniu iPada Air 5 z penem do jego obsługi. Chęć otrzymania właśnie takiego sprzętu wiązała się z zawodowym kierunkiem obranym przez Kamila, czyli tworzeniem stron www.

Marzyciel na szczęście nie musiał długo czekać na spełnienie swojego marzenia, bo nasz niezawodny sponsor – Pan Michał Piechocki wraz z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami postanowili nam w tym pomóc. Pan Michał  postanowił osobiście uczestniczyć we wręczeniu Kamilowi wymarzonego sprzętu, ponieważ wie, że uśmiech zadowolonego dziecka jest nieoceniony. Tak też było i w tym przyoadku. Kamil bardzo się ucieszył na nasz widok i choć mogliśmy spędzić z nim jedynie chwilę to był to niezwykły czas. Marzyciel rozpakował wszystkie upominki i nie mógł doczekać się skonfigurowania sprzętu, bo na wszystko miał już plan.

Kamil, jesteś niesamowitym chłopcem, spełniaj dalej swoje marzenia i realizuj konsekewntnie swoje założone cele. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w spełnieniu Twojego marzenia,

Bardzo również dziękujemy sponsorom:

Michałowi i Jakubowi Piechockim oraz Katarzynie Waszkowiak wraz z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Honda Accord Club.