Moim marzeniem jest:

Plac zabaw ze zjeżdżalnią, drabiną i czymś do wspinania

Jan, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Przyjaciele Fundacji

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-25

 

Spotkanie z Jankiem, było pełne radości i energii. Janek to czteroletni chłopiec, który okazał się być niezwykle pełnym życia, rozbieganym i stale uśmiechniętym dzieckiem.

Chłopczyk ma troje rodzeństwa: brata bliźniaka Mateusza, młodszą siostrę Weronikę i małego braciszka Michałka.

Na przełamanie lodów podarowaliśmy dzieciom kredki, puzzle i gry planszowe. Podczas naszego spotkania dzieci postanowiły zagrać z Nami w grę o nazwie Superfarmer. Janek był zachwycony tą grą i razem z jego bratem Mateuszem rozpoczęliśmy rywalizację. Dzieci były pełne entuzjazmu i świetnie się bawiły podczas emocjonującej gry. Radość na ich twarzach była nie do opisania. Po zakończeniu tej zabawy wręczyliśmy im także balony, co tylko dodatkowo wywołało wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

Okazało się, że Janek jest prawdziwym fanem traktorów i samochodów. Opowiadał mi o różnych rodzajach rolniczych pojazdów, ich kształcie i funkcjach. Wkrótce nadszedł czas na poznanie marzenia Janka. Okazało się że największym marzeniem chłopca jest posiadanie własnego placu zabaw, który byłby wyposażony w drabinę, huśtawkę, zjeżdżalnię i elementy do wspinaczki. Chłopiec chce aby cała jego rodzina mogła się razem bawić na takim placu. Wyraźnie było widać, że dla Janka najważniejsza jest rodzina i spędzanie z nią czasu.

Chłopiec uwielbia także organizowanie rodzinnych pikników. Opowiadał o tym, jak razem z rodzicami i rodzeństwem udają się na wyjazdy na łonie natury, gdzie mogą cieszyć się wspólnymi posiłkami i zabawami na świeżym powietrzu. Jego ulubionym napojem podczas takich pikników było kakao, które obiecał nam poczęstować przy kolejnej okazji.

Rodzice Janka okazali się być przesympatycznymi ludźmi, którzy poczęstowali nas pysznymi drożdżówkami. Byli bardzo gościnni i serdeczni wobec nas, dbając o to, abyśmy czuli się jak w domu. Przed naszym wyjazdem zapakowali kilka drożdżówek na drogę powrotną, co było miłym gestem i podziękowaniem za naszą obecność.

Spotkanie z Jankiem i jego rodziną było pełne radości, uśmiechów i ciepła. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego czasu i że będziemy mogli wspierać Janka w realizacji jego marzenia. Energia i entuzjazm całej rodziny były niesamowicie zaraźliwe i bardzo się cieszymy że poznaliśmy tak miłych ludzi. Dziękujemy Jankowi za to że podzielił się z nami swoim marzeniem i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by się ono spełniło.

spełnienie marzenia

2023-08-03

Historia Janka i jego marzenia o placu zabaw jest pełna radości i wzruszeń. Dzięki Cioci Marzyciela i sponsorowi, Panu Zbigniewowi właścicielowi firmy Pol-Service Expo, marzenie Janka stało się rzeczywistością w zaledwie miesiąc po naszym pierwszym spotkaniu. Musimy przyznać, że to była naprawdę szybka akcja! 

W czwartkowy poranek Pracownicy firmy pana Zbyszka pojawili się na placu przed domem Naszego Marzyciela, gdzie zbudowali przepiękny plac zabaw, który złożony jest z domku, zjeżdżalni, bazy, drabinki, schodków, siatki do wspinania i huśtawki. Jest dokładnie taki,  jak to sobie wymarzył Janek! Przyjazd ekipy montażowej wywołał ogromną ekscytację u chłopca i jego rodzeństwa. Solidne wykonanie placu zapewnia, że dzieci będą się bawić na nim przez wiele lat. 

Pan Zbigniew, który przyjaźni się z ciocią naszego Marzyciela jest bardzo ciepłą osobą która działalność biznesową godzi z wrażliwością i chęcią pomocy innym. Uwielbia podróże i pięknie nam o nich opowiadał.  Trzeba przyznać że zasługuje On na ogromne gratulacje za hojność i chęć pomocy innym. Jako Fundacja Mam Marzenie, życzymy mu dalszych sukcesów w biznesie i spełnienia wszystkich Jego marzeń.

Rodzice Janka przygotowali piękną oprawę spełnienia tego marzenia, a upieczony przez Mamę Marzyciela tort w kształcie serca oraz grillowe poczęstunki którymi uraczył nas jego Tata, dopełniły radość tego dnia. Na nowym placu zabaw śmiech i zabawa nie miały końca. Widać było, że Janek i jego rodzeństwo są przeszczęśliwi.

Dziękujemy hojnemu sponsorowi, rodzicom i cioci Janka za przemiłe spotkanie i gościnność. Naszemu Marzycielowi Jankowi życzymy zdrowia i wspaniałych przygód na placu zabaw. Sami widzicie, że warto marzyć, bo w marzeniach tkwi wielka siła!