Moim marzeniem jest:

MacBook

Eliza, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-25

25 lipca 2023 roku odbyło się spotkanie online z Marzycielką Elizą. Nasza Marzycielka jest wielbicielką języka hiszpańskiego. Każdą wolną chwilę przeznacza na zgłębianie dzieł kultury związanych z tym językiem: bliskie są jej muzyka, bajki, filmy. Lubi czytać książki, a najbardziej fantastykę. Interesuje się również tańcem, od młodych lat uczestniczyła w zajęciach tańca towarzyskiego i baletu. Swoją przyszłość wiąże z największą pasją - językiem hiszpańskim, dlatego też już teraz będzie przystępować do matury z tegoż języka, a w przyszłości planuje podjąć studia filologiczne. Naszym wolontariuszkom udało się poznać marzenie Elizy - jest to laptop MacBook, który pozwoli jej pogłębić życiowe hobby.

spełnienie marzenia

2023-10-05

Eliza wyczekiwała nas tego dnia niecierpliwie. Wzruszeniom nie było końca, ponieważ w końcu mogłyśmy się spotkać. Otwieranie wyczekiwanego laptopa nie trwało długo, a łezka wzruszenia zakręciła się w oku Elizy, kiedy wzięła do ręki upragniony sprzęt w wymarzonym kolorze. Uśmiechnięta dziewczyna opowiedziała nam o swoich szkolnych zmaganiach, które laptop w znacznym stopniu ułatwi. Radości i wdzięczności nie było końca.

Elizo, bardzo miło było Cię poznać! Mamy nadzieję, że MacBook spełni swoją rolę i otworzy przed Tobą nowe możliwości :)

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Fundacji DKMS, dzięki której spełnienie marzenia było możliwe! Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć!