Moim marzeniem jest:

Umeblowanie pokoju

Ryszard, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-28

Za nami kolejne, cudowne spotkanie z Nowym Marzycielem. Ryszard czekał na nas ze swoją mamą. Przywitaliśmy się i od razu przeszliśmy do opowiedzenia naszemu Marzycielowi co możemy dla niego zrobić. Ryszard słuchał bardzo uważnie wszystkich kategorii marzeń i przykładów czego chcą nasi Marzyciele. 

Ze wszystkich marzeń wybrał umeblowanie pokoju. Chciałby dostać piękne biurko oraz ergonomiczny fotel, na którym spędza dużo czasu podczas gier jak i nauki. W wolnej chwili bowiem nasz Marzyciel uwielbia grać w gry jak i jeździć na rowerze. A że lato już praktycznie za nami - zapewne aktywność związana ze światem internetowym będzie coraz większa.

Drogi Ryszardzie, mamy nadzieje – że szybko uda nam się spełnić Twoje cudowne marzenie. Jeżeli ktoś z Państwa chciałbym nam w tym pomóc zapraszamy do kontaktu.

 

spełnienie marzenia

2023-11-05

Za nami kolejne, cudowne spełnienie marzenia. Bardzo szybko udało nam się zebrać środki na realizację marzenia Ryszarda o jego wymarzonych meblach do pokoju dlatego przystąpiliśmy do ich zakupu.

Na początku października informowaliśmy mamę naszego Marzyciela, że właśnie przystępujemy do realizacji jego marzenia. Niestety terminy dostawy były bardzo odległe więc postanowiliśmy zrobić mu niespodziankę i nie mówić mu na razie o tym, że wszystko jest już zamówione. Czas szybko leci więc miesiąc później kurier zapukał do drzwi i dostarczył Ryszardowi przesyłkę od nas. Radość dziecka była ogromna co widać szczególnie na przesłanym zdjęciu. Od tej pory nauka jak i kontakt z rówieśnikami odbywać się będzie z wymarzonego zakątka – co nas bardzo cieszy. Mamy nadzieje, że mebelki posłużą długo i będzie to bardzo komfortowa przestrzeń naszego Marzyciela. 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wpłacili na konto środki na spełnienie tego marzenia. Wierzymy, że dobro wraca z podwójną mocą – czego z całego serca Państwu życzymy.

Drogi Ryszardzie, dziękujemy Ci za to cudowne marzenie oraz za to, że mogliśmy je spełnić. Pamiętaj w marzeniach tkwi wielka moc. Nigdy nie przestawaj marzyć!