Moim marzeniem jest:

iPhone 15

Konrad, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-05

Nasz nowy podopieczny – 10-letni Konrad to ogromnie sympatyczny chłopak o wielu zainteresowaniach. Przed chorobą grał w piłkę nożną w SI ARKA Gdynia, a sport ten jest jego wielką pasją. To urodziny piłkarz, który w piłkę nożną gra od najmłodszych lat. Konrad uwielbia także koszykówkę, gry planszowe oraz karciane, a w szczególności UNO i Makao. Rozmawiając z chłopcem, miałyśmy wrażenie, że znamy się całe życie. Tematów nie brakowało, co rusz chcieliśmy powiedzieć sobie coś nowego. Kiedy zapytałyśmy Konrada o jego największe marzenie, odparł, że jest nim otrzymanie iPhone 15. Telefon pozwoliłby mu nie tylko na pokonanie nudy, która jest obecna w szpitalnych salach, ale także na oglądanie meczy i kontakt z rówieśnikami oraz rodziną. Jesteśmy pewne, że spełnienie marzenia Konrada dostarczy mu wiele radości i wywoła uśmiech na jego twarzy.

Konradzie – to prawdziwy zaszczyt poznać Ciebie i Twoją fantastyczną Mamę. Dziękujemy! Myślimy o Tobie nieustannie i mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się ponownie, tym razem spełniając Twoje największe marzenie. Wszystkich, którzy tak jak my wierzą w moc i piękno spełnionych marzeń i pragną wesprzeć chłopca zapraszamy do kontaktu z wolontariuszem: Klaudia Suliborska, e-mail: klaudia.suliborska@mammarzenie.org.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Klaudia Suliborska

email: klaudia.suliborska@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Konrad - o. Trójmiasto - iPhone 15

Konrad wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPhone 15 marzyciela Konrad.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN