Moim marzeniem jest:

Zwiedzanie Islandii na grzbiecie kuca islandzkiego

Oliwia, 14 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-25

W piękny, słoneczny dzień spotkałyśmy Oliwię, która jest bardzo dojrzałą, 13 letnią dziewczyną, a do tego pełną pasji. Dowiedziałyśmy się, że Marzycielka interesuje się psychologią i chce pracować w przyszłości w tej dziedzinie. Jedną z wielkich pasji Oliwii są konie, na których jeszcze do zeszłego roku regularnie jeździła oraz zajmowała się w ramach wolontariatu. Jak sama o sobie powiedziała jest "prawdziwa koniarą". Oliwia bardzo marzy, aby wrócić do jazdy i dzielnie się rehabilituje, aby móc to zrobić jak najszybciej.

Nie zdziwiło nas więc, że jej marzenie było związane właśnie z jazdą konną. A konkretnie chodzi o przejażdżkę na kucach islandzkich i zwiedzanie Islandii z jego grzbietu. Cała rozmowa nas pochłonęła całkowicie, trwała ponad godzinę, a nam się rozmawiało tak super, że tego nie zauważyłyśmy. Warto dodać, że Marzycielka dostała od nas książkę psychologiczną, gdyż uwielbia też czytać, więc był to strzał w dziesiątkę! Mamy nadzieję, że marzenie dojdzie do skutku, a Oliwia, która wielbi też konie i na nich jeździ hobystycznie, spełni swoje marzenie!

Prosimy o kontakt każdego, kto chciałby mieć swój wkład w spełnieniu marzenia Oliwii :)

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Oliwia - o. Trójmiasto - Zwiedzanie Islandii na grzbiecie kuca islandzkiego

Oliwia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zwiedzanie Islandii na grzbiecie kuca islandzkiego marzyciela Oliwia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN