Moim marzeniem jest:

iPhone

Lena, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-02

„Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy.” - Ks. Jan Twardowski

Zastanawiając się nad treścią niniejszej relacji od początku wiedziałam, że rozpocznę ją od cytatu o uśmiechu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, pierwsze spotkanie z Marzycielką, którą miałam przyjemność poznać w towarzystwie Małgosi, zdominował uśmiech. Niezwykły, absolutnie wyjątkowy uśmiech, ale po kolei.

Z Marzycielką spotkałyśmy się online i pierwszą rzeczą, którą zobaczyłyśmy był uśmiech Leny. W przypadku naszej Marzycielki jego niezwykła siła polega na tym, że uśmiecha się ona całą sobą – ustami, oczami, postawą ciała, nawet ułożeniem dłoni. Miałyśmy to szczęście, że towarzyszył nam on przez całe spotkanie, a w momentach gdy Lena opowiadała o swoich pasjach i zainteresowaniach, a jest ich naprawdę wiele, jej twarz rozjaśniała się jeszcze bardziej. 

Pozornie mogłoby się wydawać, że ulubiony kolor Leny (czarny) oraz t-shirt, w którym się z nami spotkała – nawiązujący do zespołu Guns N` Roses, nie pasują do przedstawionego przeze mnie opisu, jednak jest wprost przeciwnie. W przypadku Leny wszystko to idealnie się łączy i absolutnie nie wyklucza. Oddaje to charakter dziewczyny, która będąc silną wojowniczką, jest jednocześnie delikatną i wrażliwą młodą damą. Marzycielka docenia nie tylko mocniejsze dźwięki. Wśród swoich ulubionych wykonawców wymieniła wokalistę The Weeknd. 

Nasza Marzycielka jest zdolną uczennicą, która być może swoją przyszłość zwiąże z prawem. Lena jest również utalentowaną nastolatką, która przede wszystkim pięknie rysuje. Marzycielka z radością przyjęła przygotowany przez nas lodołamacz, zwłaszcza, że łączył on sztukę z jej drugą wielką pasją – końmi. Lena z chęcią opowiadała nam o tym, jak jeździła konno, jak zajmowała się zwierzętami itp. Mama Marzycielki z dumą a jednocześnie obawą, wynikającą z matczynej miłości, opowiadała nam o tym, jak jej córka zaczęła trenować skoki przez przeszkody. Ponieważ nasza rozmowa dotyczyła zwierząt na chwilę dołączył do nas kot Leny, który jednak, jak przystało na przedstawiciela swojego gatunku, stwierdził, że nie ma ochoty uczestniczyć w spotkaniu i szybko wrócił do swoich zajęć. Był to dla nas znak, że czas już przejść do meritum sprawy, czyli poznania marzenia. 

Lena od samego początku wiedziała, jakie będzie jej marzenie, jednak z zainteresowaniem wysłuchała naszej opowieści o kategoriach oraz przykładach spełnionych marzeń. Marzycielka wyznała nam, że początkowo wahała się między dwiema rzeczami jednak ostatecznie zdecydowała się na iPhone 14 plus 128 GB w kolorze północ. Na pytanie Małgosi, skąd taki wybór, bez wahania odpowiedziała, że czytała dobre opinie na temat wykonywanych za jego pomocą zdjęć. Okazało się, że Lena zastanawiała się również nad aparatem fotograficznym, jednak fakt, że smartfony dają więcej możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o social media, przeważył szalę. W tym momencie należy wrócić do zainteresowań Leny, do których należy również fotografia. Nasza Marzycielka chciałaby połączyć swoje dwie pasje i dzięki fotografii oraz filmikom pokazać, jak największej grupie osób, jak niezwykłymi zwierzętami są konie. Oczywiście będzie to jeden z wielu obiektów jej zainteresowania. 

Mam nadzieję, że dzięki Państwa pomocy już wkrótce będę miała przyjemność, po raz kolejny, zobaczyć niezwykły uśmiech Leny, który, nie mam co do tego żadnych wątpliwości, podczas spełniania marzenia będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i promienny. Wspólnymi siłami możemy pomóc Lenie rozwijać jej pasje i zainteresowania. A kto wie, może wykonane przez nią fotografie zainspirują kogoś do rozwijania własnych pasji, zainteresowań, zdolności…

 

Relacja: Milena Sz.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Milena Szucka

email: milenasz126@gmail.com

tel: +48 697-011-211

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Lena - o. Lublin - iPhone

Lena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPhone marzyciela Lena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN