Moim marzeniem jest:

Laptop

Viktoriia, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-28

Pierwsze kroki w szkole!

 

W dniu 28.07.2023 udałyśmy się na pierwsze spotkanie do naszej marzycielki Viktorii. Na przywitanie wręczyłyśmy zielooone balony, które stały się ogromną atrakcją! Nawet i my dołączyliśmy do zabawy i wspólnie je odbijałyśmy tak by czasem nie spadły na podłogę! Nikt przecież nie chciał przegrać! Całe spotkanie odbyło się w przemiłej atmosferze, ugoszczono nas naprawdę bardzo ciepło, a wspólna rozmowa nie miała końca. Viktoriia już od samego początku nawiązywała z nami kontakt, rozmawiała, zadawała pytania. Gdy opowiadałyśmy o Fundacji i marzeniach, była tym bardzo żywo zainteresowana. Od razu przytuliła się również do otrzymanego w ramach lodołamacza misia i przez długi czas nie wypuszczała go z rąk. Wiktoriia pokazywała nam również jak świetnie potrafi grać w warcaby! Pełen profesjonalizm, każdy ruch całkowicie przemyślany, a finalnie kilkukrotne zwycięstwo. Nasza Marzycielka pokazała nam też gdzie mieszka z mamą i siostrą. Podzieliła się swoimi zabawki, których ma naprawdę pokaźną ilość i zachęciła do wspólnej zabawy, której nie mogłyśmy za nic ominąć! Zostałyśmy nawet zaproszone na kolejne spotkanie. Viktoriia poinformowała nas również, że w tym roku rozpoczyna swoją wspólną drogę ze edukacją. Pierwsza klasa, nowi koledzy i nowe koleżanki, ciekawe przedmioty to coś co za chwilkę stanie się rzeczywistością. A co więc z marzeniem Viktorii? Jest nim laptop, który pozwoli na możliwość nauki, spisywania notatek, odrabiania prac domowych podczas całego okresu edukacji, a w wolnych chwilach pozwoli na spędzie miło czasu podczas wspólnych rozgrywek w rodzeństwem. Spotkanie było niezwykle sympatyczne i ciepłe. Trudno było się rozstać, podczas miłych spotkań czas zdecydowanie zbyt szybko biegnie.

spełnienie marzenia

2023-10-22

Krok w świat nie z tej ziemi!


W niedzielę udałyśmy się na spotkanie, podczas którego spełnialiśmy marzenie naszej małej marzycielki Wiki. Już w samych drzwiach zostałyśmy przywitane przez mamę i samą Marzycielkę Wiktorię. Marzyciela nie mogła się już nas doczekać, dlatego też z lekką nieśmiałością, ale olbrzymim uśmiechem na ustach spoglądała na to co mamy ze sobą. Usiadłyśmy więc przy dużym stolę i przekazałyśmy niespodziankę w odpowiednie ręce, które od razu porwały go do siebie. Już dawno nie widziałyśmy, żeby tak szybko udało się rozpakować laptopa! Uśmiech i radość, które temu towarzyszyły były ogromne! Marzycielka przyglądała się swojemu nowemu nabytkowi z ogromną ciekawością, ale kwestie techniczne spowodowały, że trzeba było cierpliwie poczekać aż, to co kluczowe zostanie wykonane, tak by przejść w zupełnie inny świat i bawić się całymi daniami. Prezent sprawił naprawdę wielką radość! Oczywiście nie obyło się bez zdjęć i wręczania dyplomów. Wiktoria mogła przez chwilę poczuć się jak gwiazda w oku fotoreportera. Laptop pomoże Marzycielce na swobodne, spokojne i pełnowartościowe zdalne lekcje oraz możliwość w trudniejszych momentach pograć i poobcować ze światem, zdalnie. To było niezwykle sympatyczne i ciepłe spotkanie.

Wiktorio, to były cudowne chwile, które mogłyśmy przeżywać wraz z Tobą. Mamy nadzieję, że laptop stanie się Twoim narzędziem w trakcie nauki, ale będzie również wytchnieniem podczas czasu wolnego. Dziękujemy, że mogłyśmy być z Tobą w tak pięknym dniu! Dziękujemy Fundacji DKMS, za wsparcie, które okazujecie. Uśmiechy na twarzach Marzycieli, to kolejne wspaniałe momenty, które sprawiają, radość nie tylko im, ale również nam wszystkim. Dziękujemy za to co robicie!