Moim marzeniem jest:

Spotkać Julię Żugaj, jak również otrzymać zestaw kosmetyków i akcesoriów autorstwa influencerki

Natalia, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Łódź

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-05

Spotkanie z idolką

Było letnie, burzliwe popołudnie… To właśnie wtedy miałyśmy się wybrać na spotkanie z naszą Marzycielką… „Chcieć to móc” - pomyślałam. Jednak, jako że należę do osób, które po kilka razy sprawdzają prognozę pogody, od rana nie byłam pewna, czy rzeczywiście uda nam się dziś przywitać kolejne Marzenie (w końcu do pokonania miałyśmy z Michasią ok. 1,5h drogi).

A jednak, mimo oberwania chmury udało nam się dotrzeć na czas! Czekająca na nas Natalka przywitała nas dużym uśmiechem. Było widać, że doskonale wie, co takiego chciałaby nam dzisiaj przekazać.

Zanim przeszłyśmy do zadania najważniejszego pytania, chciałyśmy bliżej poznać naszą Marzycielkę. Natalka opowiedziała nam nieco o szkole i o tym, jak m.in. nie przepada za odrabianiem prac domowych ;) Ufff… Na szczęście są wakacje, więc w końcu może od nich odpocząć :)

Natalka to bardzo inteligentna dziewczynka. W wolnym czasie lubi grać w gry zarówno komputerowe jak i planszowe. Aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, kiedy wychodzimy z domu Marzycielki naszym oczom ukazują się śliczne, małe kotki. Mając takich towarzyszy, czas musi płynąć znacznie przyjemniej!

Jednak wróćmy do naszej wizyty… ;) Jak większość nastolatek, Natalka ma swoich idoli, których wiernie obserwuje w mediach społecznościowych. I tu przechodzimy do punktu kulminacyjnego naszego spotkania. Marzeniem Natalki jest… spotkać Julię Żugaj, porozmawiać z nią, jak również otrzymać  zestaw kosmetyków i akcesoriów autorstwa influencerki.

Trzymamy kciuki i zabieramy się za pracę. Mamy nadzieję, że z Natalką i Julią spotkamy się niebawem!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Izabela Borkowska

email: izabela.borkowska@mammarzenie.org

tel: +48720894455

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Natalia - o. Łódź - Spotkać Julię Żugaj, jak również otrzymać zestaw kosmetyków i akcesoriów autorstwa influencerki

Natalia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkać Julię Żugaj, jak również otrzymać zestaw kosmetyków i akcesoriów autorstwa influencerki marzyciela Natalia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN