Moim marzeniem jest:

iPad 11 Pro z rysikiem

Magdalena, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-29

Sobotni poranek rozpoczął się bardzo intensywnie- zdzwoniliśmy się z Madzią i jej mamą, aby poznać zainteresowania naszej Marzycielki i oczywiście najważniejsze- dowiedzieć się jakie jest Jej największe marzenie.

Magda od początku spotkania była niezwykle otwarta i rozmowna, a jej radosny uśmiech od razu roz-promienił nasze twarze. Ma prawdziwą duszę artystyczną- uwielbia zamykać się w swoim świecie, aby rysować i tworzyć. Zdradziła nam również, że jest ogromną fanką Taylor Swift, dlatego nie mogła po-wstrzymać się od zakupu biletów na jej koncert, który odbędzie się w Warszawie już za rok!

Gdy zaczęliśmy wspólnie omawiać marzenia, okazało się, że Madzia ma głowę pełną pomysłów! Od dawna marzy o psie, jednak członkiem ich rodziny jest kot, dlatego z realizacją tego marzenia zdecydo-wała się zaczekać. Wymieniła również kilka miejsc, które chciałaby zwiedzić. Jednak pod koniec spotka-nia zdradziła, że ostatecznie jej największym marzeniem jest posiadanie IPada z rysikiem, który mogłaby mieć zawsze przy sobie. Chciałaby w ten sposób rozwijać swoją piękną pasję i talent. Wersja pro pozwoli jej w 100% wykorzystać wszystkie możliwości i spełniać się bez ograniczeń.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Magdalena - o. Katowice - iPad 11 Pro z rysikiem

Magdalena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPad 11 Pro z rysikiem marzyciela Magdalena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN