Moim marzeniem jest:

iPad 11 Pro z rysikiem

Magdalena, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-29

Sobotni poranek rozpoczął się bardzo intensywnie- zdzwoniliśmy się z Madzią i jej mamą, aby poznać zainteresowania naszej Marzycielki i oczywiście najważniejsze- dowiedzieć się jakie jest Jej największe marzenie.

Magda od początku spotkania była niezwykle otwarta i rozmowna, a jej radosny uśmiech od razu roz-promienił nasze twarze. Ma prawdziwą duszę artystyczną- uwielbia zamykać się w swoim świecie, aby rysować i tworzyć. Zdradziła nam również, że jest ogromną fanką Taylor Swift, dlatego nie mogła po-wstrzymać się od zakupu biletów na jej koncert, który odbędzie się w Warszawie już za rok!

Gdy zaczęliśmy wspólnie omawiać marzenia, okazało się, że Madzia ma głowę pełną pomysłów! Od dawna marzy o psie, jednak członkiem ich rodziny jest kot, dlatego z realizacją tego marzenia zdecydo-wała się zaczekać. Wymieniła również kilka miejsc, które chciałaby zwiedzić. Jednak pod koniec spotka-nia zdradziła, że ostatecznie jej największym marzeniem jest posiadanie IPada z rysikiem, który mogłaby mieć zawsze przy sobie. Chciałaby w ten sposób rozwijać swoją piękną pasję i talent. Wersja pro pozwoli jej w 100% wykorzystać wszystkie możliwości i spełniać się bez ograniczeń.

spełnienie marzenia

2024-02-18

Dzisiaj obudziłyśmy się pełne entuzjazmu, z ważnym zadaniem. Spełnić marzenie Magdy, o dostaniu iPoda!!

Razem z wolontariuszką Malwiną, pojechałyśmy odwiedzić dziewczynkę i przywieźć jej marzenie. Od samego progu zostałyśmy uprzejmie przywitane i poczęstowane ciastem. Po rozpakowaniu prezentu uśmiech z twarzy marzycielki nie znikał, dowiedziałyśmy się wiele o jej pasjach, między innymi o rysowaniu :)). Madzia jest bardzo wdzięczną i wrażliwą dziewczyną, ma kochanych rodziców, którzy nam zaproponowali wspólny obiad ❤️.

Po takim udanym spotkaniu mogłyśmy szczęśliwie wrócić do domu. Dziękujemy za tak przyjemnie spędzony czas, życzymy dużo zdrowia i sukcesów w rysowaniu!!!