Moim marzeniem jest:

iPhone 15

Danylo, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-22

W słoneczny dzień zawitaliśmy do nowego Marzyciela, który wraz z mamą zamieszkał w Polsce aby schronić się przed wojną panującą w Ukrainie. Danylo był tak nieśmiały, że z trudem udało się mamie namówić go na rozmowę z nami. W czasie rozmowy oczywiście nieśmiałość wygrywała, a to o czym naprawdę marzy chłopak to wyjazd do babci na Ukrainę. Normalne, rodzina jest przecież najważniejsza. Niestety, choć byśmy bardzo chcieli w tym czasie nie uda nam się spełnić tego marzenia. Dbamy o  bezpieczeństwo naszych Marzycieli. Postaramy się jednak zrobić co w naszej mocy, aby jak najszybciej udało się spełnić marzenie awaryjne czyli telefon iPhone 15.
Warto jest marzyć, bo marzenia się spełniają.

 

spełnienie marzenia

2024-01-15

W styczniowe śnieżne popołudnie wolontariuszki oddziału Białystok miały przyjemność wywołać uśmiech na twarzy naszego Marzyciela - spełniając Jego marzenie.
Danylo otrzymał wymarzonego iPhone 15 !
Chłopak nieśmiało i delikatnie rozpakował prezent, a jego twarz rozpromieniała radością i niedowierzaniem na widok otrzymanego telefonu. W marzeniach tkwi wielka siła i marzenia się spełniają !!!
Dziękujemy serdecznie sponsorowi - firmie Coccodrillo za pomoc w realizacji spełnienia marzenia Danylo. Jesteście Wspaniali !!!