Moim marzeniem jest:

Plac zabaw

Dominik, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-15

Witajcie w bardzo gorący sierpniowy dzień. 
Wolontariuszki z Oddziału Białystok miały zaszczyt poznać Dominika i jego najbliższych ( mamę, tatę i siostrę ).
Nasz Marzyciel to wesoły, pogodny, rezolutny, pełen energii pięciolatek. Uwielbia filmy z LEGO, zabawy z siostrą i swoimi zwierzętami (w szczególności z kotką o imieniu Angela). Jego szczery uśmiech oraz zawadiacki błysk w oku powaliły nas na kolana. 
Przy ulubionych ciastkach chłopca poznałyśmy jego marzenie. To o czym marzy Dominik to kolorowy plac zabaw z domkiem i huśtawką w kolorze niebieskim. 
Pomóżmy Dominikowi spełnić jego marzenie.

spełnienie marzenia

2024-03-10

W wietrzne popołudnie, wolontariuszki oddziału Białystok wyruszyły w drogę, aby spełnić marzenie Dominika. Zmontowany plac zabaw z dużą ilością elementów, bez cienia wątpliwości, jest taki jakiego pragnął nasz Marzyciel. Dominik niczego się nie spodziewał, gdyż wszystko było trzymane w ścisłej tajemnicy przy pomocy mamy (zanim przyjechała ekipa - zabrała dzieci do babci).
Moment, w którym Dominik zobaczył stojący plac zabaw był niesamowity ! Nie wierzył własnym oczom ! Następnie z prędkością błyskawicy pobiegł w jego stronę, aby pooglądać go z bliska. W pierwszej kolejności, wdrapał się po drabince, następnie chłopiec wraz z siostrą przetestowali zjeżdżalnię oraz huśtawki, zwiedzili domek. Nie mógł się nadziwić, że to dla niego plac zabaw.
Dominik na pożegnanie, podarował nam piękne podziękowania w postaci rysunków, które wróciły z nami do Białegostoku.
Dominiku, mamy nadzieję, że na placu zabaw spędzisz wiele cudownych chwil na wspólnej zabawie z siostrą i przyjaciółmi. Życzymy Ci dużo zdrówka i spełniania kolejnych marzeń, a Fundacji DKMS dziękujemy z całego serca za spełnienie marzenia Dominika :-)