Moim marzeniem jest:

laptop

Adam, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-29

Z Adasiem poznaliśmy się we wtorkowy poranek. Przywitał nas uśmiechnięty chłopiec o zawadiackim spojrzeniu.Nie musieliśmy zbyt dużo mówić ani robić niepotrzebnych wstępów, bo Adaś od razu wiedział jakie jest jego największe marzenie. W twarzy Adasia od razu dostrzegliśmy chęć przygody. Chłopiec powiedział, że jego marzeniem jest wyjazd do najlepszego Legolandu. Adaś uwielbia układać klocki LEGO i marzy o tym żeby zobaczyć wspaniałe figury i budowle zbudowane w parku rozrywki. Nasz Marzyciel poza układaniem klocków bardzo lubi matematykę. Mamy nadzieję, że już niedługo spełnimy jego cudowne marzenie!

 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2023-09-21

Ze względu na leczenie Adasia, a więc jednocześnie odległy termin wyjazdu do Legolandu, nasz Marzyciel poprosił o zamianę marzenia na jego drugie największe marzenie, jakim jest laptop. Sprzęt będzie służyć Adasiowi do grania w gry, nauki i kontaktu z najbliższymi podczas pobytu w szpitalu.

spełnienie marzenia

2023-09-28

Urodziny naszego Marzyciela Adasia zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego też stwierdziliśmy, że to idealny czas na zrobienie mu przedurodzinowej niespodzianki i spełnienie jego największego marzenia! W tajemnicy przed chłopcem uknuliśmy z jego mamą plan dostarczenia laptopa. Adaś kompletnie nie spodziewał się przesyłki. Był zachwycony! Teraz będzie mógł grać w ulubione gry i oglądać bajki na swoim własnym laptopie. Dziękujemy Ci Adasiu za Twoje marzenie i za to, że mogliśmy wywołać tak piękny uśmiech na Twojej twarzy! Pamiętaj - nigdy nie przestawaj marzyć! Cała nasza zielona drużyna życzy Ci dużo sił do walki z chorobą!

Ponadto, chcielibyśmy również podziękować sponsorowi marzenia Adasia, którym okazała się być osoba prywatna.