Moim marzeniem jest:

Komputer

Alicja, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-29

Podczas ostatniego spotkania online z podopieczną Fundacji Mam Marzenie, Alą, mieliśmy niezwykłą możliwość poznać jej największe marzenie. Podczas rozmowy uczestniczyła również mama dziewczynki. Chwilę czasu poświęciliśmy, aby opowiedzieć co nieco o naszej Fundacji. Na pytanie o największe marzenie dziewczynka miała przygotowaną odpowiedź. Okazał się nim być komputer stacjonarny. Wiedziała, że sprzęt ten jest niezbędny nie tylko do nauki, ale również pomoże jej rozwijać pasję do malowania.

W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy się o miłości dziewczynki do sztuki w wielu formach. Uwielbia rysować, malować, wyklejać oraz wycinać. Mama mówiła, jak Ala bardzo ceni sobie każdą chwilę spędzoną na tworzeniu swoich dzieł. Komputer na pewno pomoże naszej Marzycielce rozwijać swoją pasję. Dodatkowo pomoże on Alicji w nauce w związku z nowo rozpoczętym rokiem szkolnym. Mamy nadzieję, że nasza Marzycielka będzie mogła cieszyć się swoim komputerem już niedługo.

spełnienie marzenia

2023-10-02

Możemy pochwalić się kolejnym spełnionym marzeniem! Nasza Marzycielka Alicja dostała bowiem swój wymarzony komputer. Kurier z upragnionym urządzeniem dotarł pod same drzwi jej domu. Dziewczynka z radością otworzyła paczkę, a następnie wraz z pomocą bliskich uruchomiła sprzęt. Jej ogromna radość była nie do opisania. Alicja będzie mogła korzystać z niego, aby rozwijać swoje pasje, a ponadto sprzęt posłuży jej do nauki.

Alicjo, dziękujemy za Twoje piękne marzenie. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć przy jego spełnieniu. Nigdy nie zapominaj o wielkiej sile marzeń!

Na koniec pragniemy serdecznie podziękować DKMS. To dzięki nim po raz kolejny na twarzy jednego z naszych Marzycieli zagościł uśmiech. Jesteśmy wdzięczni za pomoc.