Moim marzeniem jest:

Zestaw LEGO Wieża Eiffla 10001 elementów

Wiktor, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-05

We wtorkowe popołudnie razem z Mateuszem mieliśmy szczęście poznać naszego nowego Marzyciela – Wiktora. Wiktor to bardzo wesoły i kreatywny 8-letni chłopiec, który zaraził nas swoją pozytywną energią. Już od pierwszej minuty spotkania było wiadomo, że będzie to ciekawa i wesoła rozmowa.

Poznaliśmy szerokie spektrum zainteresowań Marzyciela m.in. układania torów przeszkód, ale w szczególności naszą uwagę zwróciło zamiłowanie do  układania klocków Lego. Wiktor bardzo lubi wolny czas spędzać przy układaniu dużej ilości elementów puzzli razem ze swoją Mamą albo znajomymi.  Spotkanie mijało przyjemnie, Wiktor nas dosłownie „zagadał”. W końcu nadszedł czas na poznanie marzenia. Wiktor od samego początku spotkania dokładnie wiedział, czego najbardziej pragnie.

Marzeniem Wiktora jest zestaw Lego Wieży Eiffla składający się z 10001 elementów. Zestaw, który mógłby mu służyć do zabawy zręcznościowej, nauki oraz kontaktu z rodziną i znajomymi.

Pomóżmy Wiktorowi spełnić jego marzenie.

spełnienie marzenia

2023-12-02

Za nami kolejne, cudowne spełnione marzenie. Bardzo szybko udało nam się zebrać środki na realizację marzenia Wiktora o jego wymarzonym zestawie Lego Wieży Eiffla składający się z 10001 elementów.

Spotkanie przeminęło w przyjemnej atmosferze. Wiktor dzielił się z nami ogromną wiedzą i ciekawostkami o różnych Zestawach Lego. Było czuć, że jest to jego pasja i jest szczęśliwy. 

Wiemy, że w bardzo szybkim czasie udało ułożyć mu się zestaw Lego- jak widać na przesłanym zdjęciu od Mamy sprawiło mu to ogromną radość. 

 

Bardzo dziękujemy sponsorowi @DKMS za możliwość zrealizowania tak pięknego marzenia

 

Drogi Wiktorku, dziękujemy Ci za to cudowne marzenie oraz za to, że mogliśmy je spełnić. Pamiętaj w marzeniach tkwi wielka moc. Nigdy nie przestawaj marzyć!