Moim marzeniem jest:

Tablet Apple iPad Air 2022 10.9"

Amelia, 13 lat

Kategoria: być

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-25

Powiadomione przez mamę, że nasza Marzycielka jest gotowa zdradzić nam marzenie, szybciutko zorganizowałyśmy spotkanie. W grę wchodził tylko ekran komputera. Amelia przywitała nas z wielkim uśmiechem, wręcz tryskając dobrym humorem. Dziewczynka to sympatyczna nastolatka uwielbiająca spędzać czas ze swoimi rówieśnikami. W czasie, gdy przebywa w szpitalu kontakty ze znajomymi są możliwe dzięki ekranowi urządzeń elektronicznych i komunikatorom internetowym.Po krótkiej rozmowie z nastolatką dowiedziałyśmy się, że bardzo lubi grać w gry komputerowe oraz robić zdjęcia. My opowiedzieliśmy podopiecznej trochę o celowości dzisiejszego spotkania, jakie mamy kategorie spełnianych marzeń w naszej fundacji. Amelia początkowo wahała się pomiędzy aparatem fotograficznym, a tabletem. Ostatecznie dziewczyna zdecydowała się na tablet Apple iPad Air 2022-10.9, dzięki któremu będzie mogła zarówno mieć kontakt z rówieśnikami, jak i robić zdjęcia dobrej jakości. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się nam spełnić marzenie naszej nowej Marzycielki.

spełnienie marzenia

2023-11-11

11 listopada, czyli Święto Niepodległości, okazało się być dla kieleckiego oddziału Fundacji Mam Marzenie świętem podwójnym! Tego dnia właśnie wybrałyśmy się do naszej, wspaniałej Marzycielki – Amelki, aby spełnić jej piękne marzenie, jakim było otrzymanie tableta Apple iPad Air 2022.

Nastolatka nie spodziewała się, iż ten dzień stanie się dla Niej tak wyjątkowy! To, że tego dnia pragnienie się urzeczywistni trzymaliśmy bowiem, wraz z jej rodzicami, w tajemnicy! Ujrzenie jej zaskoczonej, radosnej miny było dla nas niezwykle przyjemne! Dziewczynka nie mogła uwierzyć, że już udało się otrzymać to o czym tak bardzo marzyła.

Rozpakowując pudełko, w którym znajdowała się wymarzona zawartość, z twarzy Amelii nie schodził uśmiech, widziałyśmy że jej radość pochodzi z głębi jej serca! Nasza Marzycielka od razu uruchomiła nowy sprzęt i testowała dostępne w nim funkcje. Oczywiście na czele z aparatem! Wszystko zachwycało dziewczynę. Wierzymy, że upragniony IPad będzie cieszył