Moim marzeniem jest:

Okulary VR

Stanisław, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-06

Wybraliśmy się do Stasia w upalne, wrześniowe popołudnie. Marzyciel powitał nas radośnie wraz z rodzicami, młodszą siostrą Różą i przepięknym kotem Irysem. W pokoju Chłopca czekało na nas pyszne ciasto, własnoręcznie upieczone przez mamę! Wiedzieliśmy, że nasz Wojownik pasjonuje się dinozaurami, ale to co zastaliśmy na miejscu przerosło nasze wyobrażenia. Wszędzie dinozaury! :) W każdej postaci - pluszowe, plastikowe, ruchome, wydające dźwięki, małe, duże. I jakby tego było mało, Staś był ubrany w komplet z motywem Jurassic Park :)) To jest dopiero pasja! I jak
potwierdziła nam mama - niezmienna od lat. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po chwili grania w grę planszową związaną z dinozaurami, Staś z entuzjazmem i bez cienia wątpliwości zdradził nam swoje największe marzenie - okulary VR, które pozwalają przenieść się do wirtualnej rzeczywistości 3D. I tak oto dopiero wtedy dowiedzieliśmy się, że nasz Marzyciel ma także przyziemne;) zainteresowania. Jak przystało na małego mężczyznę, uwielbia gry komputerowe, zwłaszcza Minecraft. Stasiu, dziękujemy za fantastyczne popołudnie i obiecujemy, że zrobimy co w naszej mocy by Twoje marzenie spełniło się jak najszybciej.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Stanisław - o. Bydgoszcz - Okulary VR

Stanisław wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Okulary VR marzyciela Stanisław.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN