Moim marzeniem jest:

Konsola Nintendo Switch Oled The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition wraz z dwoma grami Minecraft Switch oraz Sonic Mania Plus Switch.

Marcin, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-27

W środowe popołudnie miałyśmy przyjemność poznać naszego nowego 16-letniego marzyciela Marcina. Jest on bardzo miłym, grzecznym i troszkę nieśmiałym chłopakiem. Przyznał nam się, że z jednej strony nie mógł się doczekać tego spotkania, a z drugiej trochę się denerwuje. Postarałyśmy się, aby będąc wśród nas czuł się rozluźniony i poprosiłyśmy, aby opowiedział nam troszkę o sobie.
A więc Marcin przed chorobą uczęszczał do szkoły specjalnej, gdzie uczył się przydatnych rzeczy. Ponadto lubi spędzać czas pomagając mamie i babci w domu, a wujkowi w gospodarstwie. Chłopak naprawdę interesuje się rolnictwem! W wolnym czasie gra w gry na komputerze i ogląda filmiki rolnicze. Dużą przyjemność sprawia mu także układanie puzzli. Co zabawne, zapytałam się mamy przed spotkaniem, jaki upominek kupić naszemu marzycielowi. Za jej poradą kupiłam mu puzzle, jednak trochę przesadziłam z ilością, gdyż 2000 puzzli na pewno będzie ciekawym wyzwaniem dla Marcina. Ale to było urocze, jak cieszył się z tego drobnego prezentu.

Marcin wymienił mi kilka swoich marzeń, które prędzej czy później bez wątpienia się spełnią, jednak na ten moment jego najważniejszym marzeniem, które postaramy się zrealizować jest Konsola Nintendo Switch Oled The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition wraz z dwoma grami Minecraft Switch oraz Sonic Mania Plus Switch. Dlaczego akurat takie marzenie? Nasz marzyciel podpatrzył u kolegi na oddziale tę konsolę i chciałby, aby umilała mu ona czas podczas leczenia. Na pożegnanie Marcin podziękował nam za wizytę i z szerokim uśmiechem machał nam na dalszą drogę.

Dziękujemy Marcinowi i jego rodzinie, że pozwolili nam ich poznać i usłyszeć kolejne marzenie. Mamy nadzieję, że jak najszybciej się ono spełni. Marcin z powodu swojej nieśmiałości poprosił nas, abyśmy nie wstawiały żadnego jego zdjęcia i my to oczywiście uszanujemy.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michalina Warsińska

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marcin - o. Trójmiasto - Konsola Nintendo Switch Oled The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition wraz z dwoma grami Minecraft Switch oraz Sonic Mania Plus Switch.

Marcin wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Konsola Nintendo Switch Oled The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition wraz z dwoma grami Minecraft Switch oraz Sonic Mania Plus Switch. marzyciela Marcin.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN