Moim marzeniem jest:

Zestaw klocków Lego zawierający: Globus 3d oraz obraz „Noc Gwiaździsta”

Zuzanna, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-10-06

W piątkowe popołudnie mieliśmy ogromną przyjemność poznać naszą nową Marzycielkę - Zuzannę. Było to dla nas niezwykle radosne i ciekawe spotkanie, ponieważ dowiedzieliśmy się o ciekawych pasjach i zainteresowaniach Zuzy. Spotkanie odbywało się w formie online, ale pomimo tego nie było widać żadnej bariery w kontakcie pomiędzy nami. Niesłychanie zaintrygowała nas pogoda ducha, radość oraz pozytywne nastawienie naszej Marzycielki. Ponadto, zaciekawiły nas niezwykle szerokie horyzonty w zainteresowaniach Zuzanny. 

Okazało się, że Marzycielka interesuje się muzyką i sportem, a zwłaszcza siatkówką kobiecą. Jeszcze większe zaciekawienie pojawiło się gdy Zuza zaczęła opowiadać o swoich marzeniach, których ma co najmniej kilka. Część z nich już się spełniła :) Zuza miała przyjemność spotkać się ze swoim największym idolem muzycznym – raperem Matą. Miała też okazję spotkać się z reprezentacją Polski kobiet w siatkówce. Opowiadając o marzeniach od razu zauważyliśmy, że na twarzy marzycielki pojawiała się jeszcze większa radość :). Ale było coś jeszcze, o czym nam nie powiedziała. Po chwili okazało się bowiem, że od wielu miesięcy największą pasją Zuzy jest układanie klocków. Mogliśmy zobaczyć ułożony przez nią kwiat, który wyglądał jak prawdziwy. Najważniejsze było jednak, że z klockami powiązane jest marzenie Zuzy. Otóż największym marzeniem do spełnienia jest chęć ułożenia zestawu na który składa się globus 3D wraz z obrazem Vincenta Van Gogha „Noc Gwiaździsta”.

Widząc ekscytację, z jaką Zuza opowiadała o układaniu swojego wymarzonego zestawu mamy nadzieję, że jej marzenie się jak najszybciej spełni i będzie mogła rozwijać swój talent do układania klocków. Już nie możemy się doczekać widoku radości i uśmiechu, kiedy Zuzanna będzie układała swoje wymarzone zestawy klocków :)

spełnienie marzenia

2023-11-19

19 listopada był wyjątkowym dniem dla Zuzanny. Nadszedł bowiem czas na spełnienie marzenia naszej Marzycielki.

Aby zachować aurę tajemniczości zaprosiliśmy Zuzę na wystawę klocków Lego organizowaną w jednej z galerii handlowych. Oczywiście, nie wspominaliśmy nic wcześniej, że jednocześnie będziemy spełniać jej marzenie. Miało to na celu sprawienie zaskoczenia i niespodzianki.

Wystawa Travelling Bricks prezentuje zwiedzającym podróż przez 5 stref: ziemi, wody, powietrza, kosmosu i strefę zabawy. Mogliśmy podziwiać wystawę pięknych XX-wiecznych samochodów, statków, promów kosmicznych czy wystawę 3D. Większość ekspozycji miało po kilka tysięcy elementów. Zuzię i nas wszystkich zaskoczyła i zauroczyła piękna ekspozycja statku „Titanic” :) Aby zaskoczyć naszą Marzycielkę wyszliśmy chwilę wcześniej z wystawy i na wyjściu czekaliśmy na nią z jej wymarzonymi zestawami klocków Lego. Dzięki uprzejmości sponsorki marzenia – Pani Danuty Rydzewskiej, Zuzia otrzymała jeszcze jeden wyjątkowy zestaw Lego. Odpakowując zestawy na twarzy Zuzi zobaczyliśmy uśmiech i niesamowitą radość. Jednak największą frajdę sprawił jej zestaw-niespodzianka. Były to klocki zawierające maszynę do pisania. Co chwilę słyszeliśmy słowa „Super”, czy „Ale piękne”. Widząc tak ogromną radość, w naszych oczach pojawiały się łzy wzruszenia.

Zuzia swoim marzeniem sprawiła, że gwiazdy świecą jaśniej, serca zabiły nam mocniej, a świat piękniał od jej uśmiechu. Jesteśmy wdzięczni, że mieliśmy przyjemność spełnić marzenie Zuzi :)