Moim marzeniem jest:

wyjazd z przyjacielem do Disneylandu

Hanna, 4 lata

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-10-02

Jesień może wydawać się szara i ponura, ale nie dla nas, gdy mamy perspektywę spotkania z naszymi Marzycielami! Z ogromnymi pokładami pozytywnej energii i entuzjazmu ruszyłyśmy na spotkanie z Hanią – naszą nową Marzycielką. Już wcześniej dowiedziałyśmy się, że Hania ma artystyczną duszę i uwielbia wszystko co związane jest z malowaniem i tworzeniem. Stąd też wiedziałyśmy od razu, co pomoże nam przełamać nieśmiałość – wspólne kolorowanie i zabawa.

Podczas tego zajęcia udało nam się porozmawiać z Marzycielką o jej zainteresowaniach i o tym, co lubi robić w wolnym czasie. Przede wszystkim jest to taniec, ale to mogłyśmy zauważyć od pierwszej chwili – dziewczynka nawet po domu porusza się tanecznym krokiem! Dowiedziałyśmy się również, że Hania uwielbia bajki o księżniczkach, ale także filmy o superbohaterach – musicie przyznać, że jest to niecodzienne połączenie. Jak Marzycielka sama przyznała, jej ulubioną postacią jest Spider-man. Dlatego też jak się już pewnie domyślacie największym marzeniem dziewczynki jest wyjazd do Disneylandu! Gdy zapytałyśmy z kim chciałaby tam pojechać bez wahania powiedziała, że ze swoim najlepszym przyjacielem Adasiem. Okazało się, że dzieci przyjaźnią się od urodzenia i spędzają ze sobą czas, gdy tylko jest to możliwe. Co więcej mama zdradziła nam, że podczas choroby chłopiec był ogromnym wsparciem dla Hani. Musimy przyznać, że ta wyjątkowa przyjaźń zrobiła na nas ogromne wrażenie!

Wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko, jednak bardzo mocno zapadł w naszej pamięci!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Bednarek

email: natalia.bednarek@mammarzenie.org

tel: +48889015336

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Hanna - o. Warszawa - wyjazd z przyjacielem do Disneylandu

Hanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia wyjazd z przyjacielem do Disneylandu marzyciela Hanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN