Moim marzeniem jest:

Bieżnia elektryczna Master F-35

Aleksander, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-20

Marzyciel Aleksander, którego uśmiech rozpromieni absolutnie każdego, to niezwykle skromny nastolatek, stawiającym dzielnie czoła każdemu wyzwaniu. A ponad wszystko - wielki fan piłki nożnej i kibic pełną parą. Nasz Marzyciel, świetnie orientuje się w rozgrywkach reprezentacji, jest nie tylko zagorzałym fanem piłki nożnej, ale sam od wielu lat gra w klubie sportowym. Niestety aktualnie, ze względu na chorobę, musiał przerwać treningi. Jednak nie może się już doczekać powrotu na murawę boiska. Nadeszła chwila, aby poznać marzenie chłopca. Olek musiał chwile poważnie się zastanowić, kiedy po chwili zdradził nam, że bardzo szybko chciałby wrócić do sportowej formy, a w tym pomoże mu bieżnia elektryczna. Drogi Aleksandrze, możesz być pewien, że zrobimy wszystko, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenie!!!

spełnienie marzenia

2024-03-13

W czwartkowe popołudnie udaliśmy się na spełnienie marzenia Aleksandra.Gdy podjechaliśmy pod dom udaliśmy się z samymi balonami. Chłopiec już wiedział po co i skąd jesteśmy. Nasz marzyciel wspólnie z nami przetransportował bieżnię z samochodu do domu. Od razu zaczęliśmy ją wspólnie składać, wtedy już jego oczy się zaświeciły. Po krótkiej walce przy składaniu bieżni w końcu stanęła ona w swoim docelowym miejscu. Chłopak od razu chciał ją przetestować, więc nie pozostało nic innego jak podłączyć ją do prądu i z niej skorzystać. Gdy skończył biegać, spytaliśmy czy takie było jego największe
marzenie i z wielkim i szczerym uśmiechem odpowiedział potwierdzająco na nasze zapytanie. Aleksandrze- jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy okazję poznać Cię osobiście i spełnić Twoje marzenie! Nigdy nie przestawaj marzyć, ponieważ marzenia mogą spełnić się w każdej chwili!