Moim marzeniem jest:

Laptop

Michał, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-29

W zimny wrześniowy piątek nasi wolontariusze wyruszyli na pierwsze spotkanie z Michałem oraz jego przesympatyczną mamą, która przywitała nas serdecznym uśmiechem i zaprosiła do domu. Już w drzwiach czuć było zapach gorącej herbaty.

Michał, początkowo trochę nieśmiały, szybko okazał się bardzo mądrym i otwartym chłopcem. Ucieszył się też z podarowanego przez nas misia!  

W trakcie rozmowy dowiedziałyśmy się, że wielką pasją Marzyciela jest biologia. Michał lubi dinozaury, a także zdobywanie wiedzy o biologii, chemii i fizyce ogółem. Są to również jego ulubione przedmioty w szkole, których chętnie się uczy, a on sam ma ogromną wiedzę na temat zwierząt. W wolnej Michał lubi też oglądać filmy, a jego ulubiona bajka to Jeźdźcy Smoków.

Następnie spytaliśmy się Michała o jego największe marzenie, którym okazał się być laptop.

Ogółem, spotkanie z chłopcem minęło bardzo szybko. Na koniec przyjemnie pożegnaliśmy się z mamą i Michałkiem, a następnie wyruszyłyśmy poznawać kolejne marzenia.

spełnienie marzenia

2024-05-16

Pięknego słonecznego poranka pojechałyśmy do Michała. Chłopiec całkowicie się nas nie spodziewał. Mama chłopca, pod pretekstem, że zaprosiła koleżanki na kawę, do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy naszą wizytę.Michał, jak zobaczył nasze zielone koszulki i zielony balon, zaniemówił z wrażenia. Od razu skojarzył, że to nie koleżanki na kawę do mamy, ale to coś ważnego dla niego i że prawdopodobnie spełni się dziś jedno z Jego marzeń.
Nie czekałyśmy długo z wręczeniem prezentu. Michał rozpakował z pokorą przygotowane dla niego błyszczące paczki. Laptop okazał się strzałem w dziesiątkę. Zawierał podzespoły, na których najbardziej chłopcu zależało. Laptop idealny do gier, ale również do nauki, rozwijania pasji i zainteresowań oraz kontaktu z kolegami. 
Bardzo się cieszymy Michał, że miałyśmy okazję Cię poznać i przyczynić się do tego, by ten zapowiadający się zwykły dzień stał się dniem spełnienia Twojego marzenia. Widziałyśmy radość i ten blask w Twoich oczach.
Dziękujemy serdecznie Uczestnikom Kolacji Marzeń, że zaangażowanie i chęć pomocy, która przyczyniła się do tego, by Michał dostał wymarzony laptop.