Moim marzeniem jest:

Laptop

Krzysztof, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-10-26

W czwartkowy wieczór, 26 października, dwoje wolontariuszy krakowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie połączyło się on-line z szesnastoletnim marzycielem - Krzysztofem. Przedstawiliśmy mu, jakie są rodzaje marzeń, które spełniamy, ale Krzyś od razu wiedział, jakie jest jego największe marzenie. Jest to laptop. Z powodu swojej choroby chłopiec ma bowiem ograniczoną możliwość spotykania się ze swoimi przyjaciółmi, za którymi bardzo tęskni. Dlatego też ten laptop będzie służył mu nie tylko do nauki zdalnej, czy grania w ulubione gry, lecz także, aby porozmawiać i zobaczyć swoich bliskich znajomych i rodzinę podczas dłużących się dni spędzonych w szpitalnych murach. 

Krzysiu – dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje pasje! Mamy nadzieję, że kolejnym razem spotkamy się już osobiście, wręczając Ci Twój wymarzony laptop.

 

spełnienie marzenia

2024-01-13

W zeszłą sobotę tj. 13. 01.2024 razem z drugim wolontariuszem spotkałam się on-line ze wspólnym marzycielem Krzyśkiem aby dowiedzieć się jakie są jego wrażenia po otrzymaniu wymarzonego komputera. Początkowo miał być to laptop ale dzięki świątecznym zawirowaniom zamówiliśmy Krzysiowi komputer co okazało się strzałem w dziesiątkę. Marzyciel był zachwycony i pomimo swej choroby widać było na jego twarzy radość i szczęście a magia świąt sprawiła, że prezent stał się jeszcze większą niespodzianką. Krzysiu dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i dzielić z Tobą te wspaniałe chwile.

Dziękujemy również firmie Allegro, która pomogła nam w spełnieniu tego marzenia.