Moim marzeniem jest:

Zobaczyć z bratem musical inspirowany „Krainą Lodu”

Michalina, 4 lata

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-23

W deszczową sobotę poznaliśmy kolejne marzenie. A wszystko zaczęło się, gdy po przekroczeniu progu oddziału szpitalnego przywitała nas uśmiechnięta dziewczynka...

Niemal od razu dało się wyczuć, że Michalinka uwielbia śpiew i taniec. Po „przełamaniu lodów” z Marzycielką szpitalny korytarz szybko zamienił się w estradę. Mama Marzycielki przy pomocy telefonu odtworzyła kilka utworów z „Krainy Lodu”, a dziewczynka zaprezentowała swoje taneczne umiejętności, odtwarzając wszystkie ruchy słynnej Elsy. Dokładność, z jaką naśladowała filmową bohaterkę była naprawdę imponująca. Występ trwał w sumie kilkanaście minut. Z relacji mamy wiemy, że odbywa się on co wieczór i jest obserwowany przez innych pacjentów, ich rodziców i panie pielęgniarki. Gdy skończyłyśmy oklaskiwać małą artystkę, przyszła pora na zadanie najważniejszych pytań. Michalinka niewiele mówi, ale jej mama przekazała nam, że dziewczynka jest bardzo związana ze swoim bratem i uwielbia spędzać czas w jego towarzystwie. Oprócz muzyki lubi jazdę na rowerze, a ostatnio miała okazję po raz pierwszy zobaczyć prawdziwy spektakl teatralno-muzyczny i była nim zachwycona, choć nieco rozczarował ją fakt, że nie może wejść na scenę i towarzyszyć aktorom.

Z racji tego, że „Kraina Lodu” jest ulubioną bajką Michalinki, Marzycielce największą radość sprawi zobaczenie w towarzystwie ukochanego brata przedstawienia typu musical, przenoszącego ją w świat bohaterów filmu. Oczywiście nie może podczas niego zabraknąć piosenek z bajki (w tym hitu „Mam tę moc”), przy dźwiękach których nogi Marzycielki rwą się do tańca.

Spotkanie z Michaliną i jej mamą było dla nas niezapomnianym przeżyciem. Cieszymy się, że miałyśmy okazję poznać tak wyjątkową Marzycielkę i zrobimy wszystko, by jak najszybciej spełnić jej marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Witek

email: karolina.witek@mammarzenie.org

tel: +48 880 418 063

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michalina - o. Kraków - Zobaczyć z bratem musical inspirowany „Krainą Lodu”

Michalina wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zobaczyć z bratem musical inspirowany „Krainą Lodu” marzyciela Michalina.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN