Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Szymon, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-02

W sobotę zaraz przed rozpoczęciem roku szkolnego wybraliśmy się, aby poznać naszego marzyciela. Szymon jest otwartym na rozmowę i pozytywnie nastawionym nastolatkiem.

Jego ulubionym zajęciem były ćwiczenie na siłowni, gdzie spędzał większość swoich dni. Niestety choroba uniemożliwiła mu kontynuowanie treningów. Mimo to nasz Marzyciel nie poddaje się i wierzy, że już niedługo wróci do uprawiania sportu. W czasie, kiedy jest zmuszony wybrać nieco mniej aktywne rozrywki, chętnie gra w planszówki ze swoją dziewczyną i mamą oraz czyta książki rozwojowe.

Szymon uczy się w technikum na kierunku Lotniskowych Służb Operacyjnych i właśnie z tym wiąże swoją przyszłość. Program szkolny zapewnia bardzo dużo praktyki, dzięki czemu może poznać prace na różnych stanowiskach, a to ułatwi mu późniejszy wybór zawodu. Jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, ale chciałby, aby jego praca była związana z lotniskiem.

Rozmawiając o marzeniach, Szymon zdradził nam jeszcze jedno swoje zainteresowanie, mianowicie gry komputerowe. Który nastolatek ich nie lubi? Tym bardziej, że można grać razem z przyjaciółmi. Jednak żeby móc czerpać prawdziwą radość, sprzęt musi posiadać parametry pozwalające zapewnić odpowiedni poziom wydajności. Stąd powstało marzenie Szymona- komputer gamingowy, aby mógł w pełni cieszyć się graniem.

spełnienie marzenia

2024-02-05

W poniedziałkowy wieczór, pojechałyśmy w krótką podróż do Szymona, który na poznaniu, wymarzył sobie komputer gamingowy. Mama marzyciela poczęstowała nas ciastkami i miło nas ugościła :)).

Podczas gdy chłopak rozpakowywał swój prezent, dowiedziałyśmy się wiele o jego leczeniu, wyzwaniach, które choroba przyniosła i tego, w jaki sposób sobie z tym poradzili :)).

Cudownie było spędzać czas z tak niesamowitymi osobami. Po długich rozmowach i miłym spotkaniu wróciłyśmy do swoich domów z ogromnymi uśmiechami na twarzach :)). Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą Fundację podczas Targów Książki w Katowicach. To dzięki Wam mogliśmy spełnić marzenie Szymona!!