Moim marzeniem jest:

PlayStation 5 wraz z grą Minecraft

Antoni, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-08

We wtorek 7 listopada mieliśmy okazję poznać online marzenie Antoniego – czterolatka z pasją do gier.
Antoni to bardzo wesoły i otwarty chłopiec, który już w pierwszych minutach spotkania przekazał nam potężną dawkę swojej pozytywnej energii. Podczas spotkania mieliśmy okazję zobaczyć kilka ulubionych zabawek Antosia, między innymi łuk do strzelania. W wolnym czasie nasz Marzyciel rozwija swoją pasję do wszelkich zabaw manualnych oraz pasję do gier. Poza tym chłopiec lubi tworzyć ciekawe konstrukcje z klocków oraz jest wielkim fanem Psiego Patrolu. Dowiedzieliśmy się również, że Antoś to bardzo żywiołowy chłopiec, który zawsze jest w ruchu, w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz przygód. Sami również byliśmy świadkiem jego energii podczas gonitwy po domu oraz zabawy balonem.
Marzeniem Antosia jest konsola Sony Play Station 5 wraz z grą Minecraft. Konsola umiliłaby chłopcu wolny czas oraz pozwoliłaby nadal rozwijać pasję do gier.
Antoś bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję Cię poznać i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej spełnić Twoje marzenie.

spełnienie marzenia

2023-11-08

W środę 6 grudnia mieliśmy przyjemność ponownego spotkania z Antonim. Po raz kolejny spotkanie rozpoczęło się od dawki potężnej pozytywnej energii, jaką mogliśmy zarazić się od naszego Marzyciela. Od razu dzień stał się piękniejszy i pełen werwy do działania! Antoś otrzymał konsolę Play Station 5 wraz z grą Minecraft przesyłką kurierską, a my na bieżąco otrzymywaliśmy od mamy informacje, jak wielką radość sprawiło mu spełnienie jego marzenia. Podczas spotkania chłopiec podzielił się z nami swoimi pozytywnymi wrażeniami. Jak zwykle był bardzo radosny, otwarty i szczęśliwy. Dzięki konsoli Antoś może nadal rozwijać swoją pasję do gier i szlifować swoje umiejętności. Po przekazaniu wszystkich pozytywnych informacji nasz Marzyciel zatracił się w dalszej zabawie nadal zachowując swoją ogromną, pozytywną energię, co mieliśmy możliwość obserwować jeszcze przez chwilę.

Marzenie Antoniego zostało spełnione dzięki polskiej marce odzieżowej Coccodrillo. Serdecznie dziękujemy za pomoc w spełnieniu tego pięknego marzenia, radość Antosia była ogromna! Marzenia mają wielką moc i pomagają w walce z chorobą. Nie przestawajmy marzyć.

Antoś dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i spędzić z Tobą wspólny czas. Życzymy Ci wielu radosnych dni, dużo zdrowia oraz takiej samej pogody ducha, jaką pokazałeś nam dotychczas.