Moim marzeniem jest:

Łóżko piętrowe z meblościanką

Zofia, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-30

W niedzielny wieczór mieliśmy niezwykłą przyjemność połączyć się w formie wideoorozmowy z naszą podopieczną – Zosią oraz jej bliskimi. Uśmiech na twarzy dziewczynki panował od samego początku spotkania. Zosia opowiadała nam o planach na nadchodzący rok szkolny oraz swoich zainteresowaniach. Uwielbia aktywnie spędzać czas, szczególnie na podwórku – na trampolinie i huśtawce. Po kilkunastu minutach luźnej pogawędki przedstawiliśmy Zosi cel naszego spotkania, jakim jest poznanie jej największego marzenia. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać – jest nim piętrowe łóżko zabudowane w meblościance! Marzycielka zdradziła nam w kilku zdaniach jak miałoby ono wyglądać... Marzenie zostało wybrane, teraz pozostaje nam zrobić wszystko, aby jak najprędzej je spełnić. Trzymajcie kciuki!

spełnienie marzenia

2024-01-25

W czwartek 25 stycznia 2024r udało nam się spotkać  z Zosią- 7letnią bohaterką, której marzeniem były nowe mebelki do jej pokoju. Oczywiście przy zaangażowaniu wolontariuszy udało się spełnić to marzenie, tak by mogła cieszyć się nimi jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć nie tylko uśmiech na twarzy małej Marzycielki, ale także ogrom pozytywnej energii dziewczynki i jej siostry, które z radością wspinały się na górę piętrowego łóżeczka, a poustawiane na półkach lale i kosmetyki nadały dodatkowego uroku małym kobietkom.

Dziewczynka na nowym biurku tworzy piękne rysunki, które z entuzjazmem nam zaprezentowała. Wkrótce, jak mówi jej mama, miejsce lalek i zabawek na tych mebelkach zajmą „ doroślejsze przedmioty” , bo wraz z  rozpoczęciem nauki w szkole zmieniają się potrzeby i upodobania.

Zatem z całego serducha życzymy, aby te i kolejne pragnienia Zosia mogła spełniać i jak najdłużej cieszyć się wraz z siostrami i rodzicami wspólnymi chwilami.

Od grona wolontariuszy FMM wielkie podziękowania za współpracę z rodzicami i za możliwość poznania Zosi i jej marzenia.