Moim marzeniem jest:

Zestaw klocków Lego

Amelia, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-28

Mieliśmy niesamowitą przyjemność spotkać się z nową Marzycielką — uroczą Amelką, która ma zaledwie 14 lat, ale zachwyca swoją dojrzałością i pasją do życia. Przez całą rozmowę emanowała radością i entuzjazmem, co sprawiło, że to spotkanie było dla nas wyjątkowe.

Amelka uczęszcza do liceum o profilu ekonomicznym. Uwielbia matematykę. Słuchając jej opowieści o równaniach i problemach matematycznych, czuliśmy w niej ogromne zaangażowanie i fascynację tą dziedziną nauki. Nawet choroba nie jest w stanie zepsuć jej radości z nauki.

Nasza Marzycielka to również utalentowana artystka. Robi przepiękne bransoletki, które potem ofiarowuje swoim bliskim. Każde z jej rodzeństwa ma swoją unikatową bransoletkę i naszyjnik stworzony przez nią. To nie tylko ozdoby, ale także wyrazy miłości i zaangażowania w relacje rodzinne.

W trakcie rozmowy Amelka opowiedziała nam o swojej pasji do prac DIY. Uwielbia budować, konstruować, tworzyć. Jej największym marzeniem jest zestaw klocków Lego. Widzieliśmy w jej oczach iskrę pasji, gdy opowiadała o wcześniejszych doświadczeniach z Lego i o tym, jak uwielbia budować różnorodne konstrukcje. Najbardziej marzy o zestawach, takich jak dom inspirowany filmem "Kevin Sam w Domu", Sklep wnętrzarski oraz jako wierna fanka Disneya — zamek Disneya.

Spotkanie z Marzycielką – Amelką było niezwykle inspirujące. Jej energia, pasja do nauki, serdeczność względem rodzeństwa i talent artystyczny sprawiły, że z chęcią słuchaliśmy każdej jej opowieści. Mamy nadzieję, że wkrótce spełni się jej marzenie o zestawie Lego, które pozwoli jej kontynuować fascynującą przygodę z budowaniem i tworzeniem.

spełnienie marzenia

2023-12-02

Dzień spełnienia marzenia Amelki był pełen emocji i radości, a moment wyboru klocków Lego w sklepie stał się kulminacyjnym punktem tego wyjątkowego doświadczenia. Kiedy Amelka przekraczała próg sklepu, nie ukrywała swojej ekscytacji oraz niedowierzania zarazem. Rozglądając się po kolorowych pudełkach, świecących się na półkach, jej oczy błyszczały.

Wszystko stało się jeszcze bardziej ekscytujące, gdy Amelka zauważyła zestaw inspirowany filmem "Kevin Sam w Domu". W tym momencie czas zatrzymał się na chwilę, a jej uśmiech był jakże wyrazisty. Przemierzając korytarze sklepu, trzymając to wymarzone pudełko, była pełna podziwu dla każdego szczegółu, który tworzył ten zestaw. Do tego Zamek Disneya, Sklep Wnętrzarski oraz Lego Stata Wolności – dokładnie tak, jak sobie to wymarzyła. Jej oczy błyszczały radością, gdy zauważyła te kolejne pudełka, które ujęły jej wyobraźnię.

Każdy z tych zestawów reprezentował inne obszary jej zainteresowań i pasji. Zamek Disneya przeniesie ją w magiczny świat bajek i animacji, które uwielbia, zaś Sklep Wnętrzarski pozwoli jej wyrazić kreatywność i zmysł artystyczny.

Dzień spełnienia marzenia Amelki nie tylko dostarczył nam niezapomnianych chwil, ale również przypomniał o sile marzeń i ich mocy.

Po zakupach udaliśmy się na obiad do ulubionego miejsca Amelki. To był czas, aby celebrować spełnienie marzenia i cieszyć się chwilą. Ten dzień nie tylko dostarczył Amelce radości, ale również przypomniał nam, jak ważne jest spełnianie marzeń.