Moim marzeniem jest:

Zagrać w serialu

Magdalena, 18 lat

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-30

Spotkanie z Magdą, 17- letnią Marzycielką było niezwykłym przeżyciem pełnym radości i pozytywnej energii. Magda emanowała nie tylko uśmiechem, ale także niezwykłym entuzjazmem. Spotkaliśmy się z marzycielką oraz jej mamą w kawiarni. Dziewczynka była początkowo lekko zawstydzona, ale po krótkiej chwili zaangażowała się w rozmowę dotyczącą jej zainteresowań.

Zaczęliśmy od gry w karty, w trakcie której przyznała, że sama bardzo lubi grać w gry planszowe. W rozmowie powiedziała również, że bardzo lubi nagrywać filmy oraz robić zdjęcia swoim najbliższym. W wolnym czasie lubi oglądać YouTube, w szczególności kanał „Hejka tu Lenka” oraz serial „Na dobre i na złe”. Interesuje się również szeroko pojętym obszarem medycznym. W dzieciństwie lubiła szyć lalki tak, żeby  wyglądały, jak operowane. Opowiadała, że chciałaby zobaczyć karetkę od wewnątrz lub być jej kierowcą. W trakcie spotkania kilkukrotnie wspominała o wyżej wspomnianym serialu. Powiedziała, że ogląda go od wielu lat, wspólnie z mamą wspominały, że za każdym razem, kiedy przejeżdżają autem obok miejsca produkcji serialu, dziewczynka prosi, żeby tam zajechały.

W momencie, kiedy zapytaliśmy o jej najskrytsze marzenia, na początku padł pomysł drewnianej huśtawki, którą mogłaby postawić na działce i korzystać z niej w sezonie letnim. Kolejnym pomysłem był kurnik, w którym chciałaby hodować albo kury, albo króliki, którymi zajmowałaby się również w sezonie letnim, a w zimę powierzyłaby opiekę nad zwierzętami cioci, która już zadeklarowała chęć pomocy. Pojawiło się również marzenie o trampolinie, jednak ze względu na stan zdrowia dziewczynki trzeba by było przedyskutować to z lekarzem. Kiedy poprosiliśmy marzycielkę, aby zastanowiła się nie tylko nad rzeczą materialną, wspomniała o wycieczce do Rzymu, gdzie mieszka jej siostra. Dziewczynka opowiadała, że bardzo za nią tęskni i chciałaby odwiedzić ją całą rodziną we Włoszech. Wszystkie pomysły jednak zeszły na boczny tor w momencie, kiedy dziewczynka wyznała, że bardzo by chciała zobaczyć na własne oczy plan serialu „Na dobre i na złe” lub „Na sygnale”. Zauważyliśmy w jej oczach ekscytację, kiedy opowiadała o marzeniu. Po zapytaniu dziewczynki pod koniec spotkania, które marzenie jest dla niej najważniejsze do spełnienia, stwierdziła, że zdecydowanie plan „Na dobre i na złe” byłby spełnieniem jej marzeń.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Godlewski

email: michal.godlewski@mammarzenie.org

tel: +48 503 851 401

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Magdalena - o. Warszawa - Zagrać w serialu

Magdalena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zagrać w serialu marzyciela Magdalena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN