Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Antoni, 5 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-21

Antoś to bardzo skryty i nieśmiały chłopiec. Był zaciekawiony celem naszej wizyty, jednak trzymał się na dystans. Gra, którą przyniosłyśmy, spełniła swoje zadanie i rozbudziła jego ciekawość. Wspólna rozgrywka troszkę nas „oswoiła” i nasz Marzyciel zachęcany przez mamę wpuścił nas do świata swoich zainteresowań. Planszówki integrujące całą rodzinkę to jedna z najbardziej ulubionych aktywności. Puzzle potrafią go zająć na całkiem długi czas, szczególnie jeśli do ułożenia jest obrazek z ukochanymi bohaterami bajek. Postacie z kreskówek Disney’a zajmują szczególne miejsce w tym małym serduszku. Rozmowa o Kaczorze Donaldzie czy psie Pluto wywołała spontaniczną radość. Po chwili przed nami magicznie pojawiła się maskotka Myszka Miki i książeczki opowiadające o przygodach Myszki i jej przyjaciół.

Patrząc na emocje wywołane tym bajkowym tematem nie zdziwiłyśmy się wypowiedzianym marzeniem. Antoś najbardziej marzy o spędzeniu czasu wśród swoich ulubionych bohaterów z mamą, tatą i bratem. A gdzie to się może urzeczywistnić? W podparyskim Disneylandzie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Malinowska

email: katarzyna.malinowska@mammarzenie.org

tel: +48 663 542 742

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Antoni - o. Gorzów Wielkopolski - Wyjazd do Disneylandu

Antoni wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Disneylandu marzyciela Antoni.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN