Moim marzeniem jest:

Apple iPad Air z akcesoriami

Urszula, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-30

W czwartkowe popołudnie miałyśmy okazję poznać naszą nową Marzycielkę – 16 letnią Ulę.

Spotkanie rozpoczęłyśmy od wręczenia lodołamacza, którym była gra karciana. Mimo, iż tym razem lodołamacz nie był konieczny, gdyż Ula powitała nas bardzo otwarcie, gra okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dowiedziałyśmy się, że nasza Marzycielka jest duszą towarzystwa i często organizuje ze znajomymi z oddziału turnieje gier planszowych.

Z ogromem energii i szerokim uśmiechem na twarzy opowiadała nam o swojej pasji jaką jest taniec, a także o niedawnych doświadczeniach – sesji zdjęciowej. Zaskoczyła nas swoją otwartością, spontanicznością, chęcią zaangażowania się w akcje społeczne oraz dzielenia się swoim doświadczeniem. Mówiła jak ważne jest pokazanie, że choroba niczego nie zmienia. Pomimo niej można uczestniczyć w najróżniejszych aktywnościach, śmiać się, wygłupiać, spotykać z przyjaciółmi.

Oczywiście w końcu temat rozmowy przeszedł na marzenia! Jak się dowiedziałyśmy, największym marzeniem Uli jest iPad Air z potrzebnymi dodatkami: rysikiem 2 generacji, etui i klawiaturą. Dzięki tym narzędziom Ula mogłaby zrealizować swoje inne marzenie, którym jest spróbowanie swoich sił w prowadzeniu profilu w social mediach. Moment mówienia o swoim marzeniu był dla Uli, jak sama to określiła, bardzo „dziwny”, ponieważ dotychczas przyzwyczajona była do planowania prezentów dla innych. Mama opowiadała jak od najmłodszych lat Ula zawsze starannie przygotowywała spersonalizowane prezenty dla najbliższych. Dalszym rozmowom o dotychczasowych i przyszłych pomysłach Marzycielki mogłoby nie być końca, ale czas mijał nieubłaganie!

Gdyby nie spotkanie z Ulą, byłoby to zwykłe ponure, listopadowe popołudnie. Jednak dzięki jej pozytywnej energii, uśmiechowi i wielu inspirującym historiom ze spotkania wychodziłyśmy zmotywowane do działania.

Marzenie, które możemy spełnić, pozwoli jej dzielić się tą energią na jeszcze szerszą skalę!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Dagmara Zdanowska

email: dagmara.zdanowska@mammarzenie.org

tel: +48 504 573 464

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Urszula - o. Warszawa - Apple iPad Air z akcesoriami

Urszula wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Apple iPad Air z akcesoriami marzyciela Urszula.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN