Moim marzeniem jest:

Dostać czarnego quada na akumulator

Oliwier, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-04

W śnieżny poniedziałkowy wieczór wybraliśmy się na spotkanie z Oliwierkiem.

Od samego progu spotkało nas dziecko z szerokim uśmiechem, w towarzystwie mamy i taty.

Oliwer to niesamowicie żywiołowy i pełen energii trzylatek. Wydawało się, że jest dosłownie wszędzie jednocześnie, promieniując entuzjazmem i radością. Bez przerwy wciągał nas w rozmaite zabawy, podczas których potrafił nazwać kolory kartek nie tylko po polsku, a również po angielsku, pokazał nam swoją liczną kolekcję samochodzików "Hot Wheels" oraz jak jest uzdolniony artystycznie przy kolorowaniu kolorowanki z psi patrol.

Podczas krótkiej przerwy w zabawie udało się porozmawiać z Oliwerkiem o jego marzeniu. Okazało się, że kocha (nazwa tego samochodziku), a jego oczy błyszczały radością, opowiadając o nim, również dodał że ma on być koniecznie o czarnym kolorze. Te magiczne chwile z energicznym malcem tworzyły niezapomniane wspomnienia. Wszystko to odbywało się przy wsparciu zaangażowanych wolontariuszy z fundacji "Mam Marzenie", które poświęcą się w spełnianiu marzeń małego marzyciela

spełnienie marzenia

2024-05-06

Spotkanie online było niezwykłym przeżyciem, gdyż udało nam się spełnić marzenie dziecka o nowym kładzie. Oliwier wyraził ogromną radość z jego otrzymania i z uśmiechem na twarzy opowiadał, jak chętnie jeździ na nim każdego dnia. To było niesamowite widzieć, jak szczęśliwy jest dzięki tej prostej, ale dla niego znaczącej rzeczy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować DKMS za ich hojne wsparcie, które sprawiło, że to marzenie stało się rzeczywistością.