Moim marzeniem jest:

iPad 12 Pro

Kacper, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-19

We wtorkowy wieczór z trójką wolontariuszy poznaliśmy Marzenie Kacpra.
Spotkanie odbyło się online, na początku Kacper był delikatnie zestresowany ale po czasie otworzył się i opowiedział nam o swoich zainteresowaniach i marzeniu.

Kacper to wiecznie uśmiechnięty chłopiec, miałyśmy okazje dostrzec podczas spotkania. Nasz Marzyciel ma wielkie zamiłowanie do zwierząt a w szczególności do dinozaurów oraz pasjonata gier komputerowych. Uwielbia grę Minecraf posiada ogromną wiedzę na temat gry.

Kacper spośród czterech kategorii Marzeń wybrał kategorię „Dostać”, widać było że był bardzo zdecydowany pomimo naszych pytań czy na pewno? Stanowczo powiedział, że marzy o iPad 12 Pro aby móc grać i poszerzać swoją wiedzę o nowe gry.

Kacprze, miło było poznać Ciebie oraz Twoje marzenie. Mamy nadzieję, że poznamy się bliżej przy wręczaniu Twojego marzenia.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w realizacji marzenia Kacpra- zapraszamy do kontaktu:)

spełnienie marzenia

2024-03-28

We wtorkowe świateczne przedpołudnie ruszyliśmy w podróz z Kielc do Ostrowca, by móc tym razem spotkać się z naszym Marzycielem osobiście i wręczyć mu jego wymarzony tablet APPLE iPad 12 Pro. Myślę, że zarówno nam wolontariuszom, jak i Kacprowi towarzyszyły duże emocje, bo wcześniej widzieliśmy się tylko przez ekran monitora.


Gdy podjechaliśmy pod dom marzyciela na podwórku czekali na nas już Kacper z jego mamą, którzy pożegnali jednego z przyjaciół chłopaka – jakim była jego świnka morska. Mama stwierdziła, że zjawiliśmy się w idealnym momęcie, aby poprawić humor nastolatkowi. Nieskromnie pisząc- chyba nam się udało.


Kacper to wielki miłośnik zwierząt. Od razu zaczął nas oprowadzać po swoim domu przedstawiając po kolei swoich czworonożnych przyjaciół. Poznaliśmy dwa psy, świnkę, królika i kotkę. To jaką więź ma nasz marzyciel ze zwięrzętami wbiło nas w zdumienie i podziw. Swoje zamiłowanie do zwierząt odziedziczył po mamie, która jest weterynarzem.


Następnie siedliśmy wszyscy przy pysznej herbatce i szarlotce miło spedzajac czas i poznając się trochę bliżej. Przed samym końcem nastąpił moment kulminacyjny naszej wizyty - czyli wręczenie dyplomu i wymarzonego tableta chłopaka. Sczęście Kacpra malowało się na jego twarzy. Od razu przystąpił do rozpakowywania. Jego radość była widoczna gołym okiem.


Bardzo cieszymy się, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do Twojego uśmiech i cieszymy się, że mogliśmy Cie poznać. Pamiętaj zawsze o sile marzeń!