Moim marzeniem jest:

Elektryczny rower

Dawid, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-01

Tym razem mieliśmy przyjemność poznać Dawida oraz jego wspaniałą rodzinę. Nawet przez ekran komputera można było poczuć energię i silne rodzinne więzi, które panowały między rodzeństwem i rodzicami.

Dawid to człowiek wielu talentów, który nie boi się podejmować przeróżnych zadań oraz hobby. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność oglądać jego rysunki oraz słuchać historii na temat jego osiągnięć sportowych. Jest także bardzo ambitny, co można było wyciągnąć z kontekstu opowieści.

Jako że Dawid to bardzo troskliwy chłopiec, ciężko mu było pomyśleć o jego własnym marzeniu. Mama chłopca często podkreślała, że jej syn zawsze myśli najpierw o innych, a później o sobie, co tylko pokazuje jak dobrze został wychowany.

Na szczęście po chwili udało nam się poznać prawdziwe marzenie Dawidka jakim jest elektryczny rower, który ułatwi bezpieczny i szybki dojazd do szkoły, która znajduje się w sąsiednim mieście, ale również przyda się podczas rodzinnych wyjazdów rolerwocyh do pobliskich lasów.

Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą rodzinę, oraz poznać ich punkt widzenia.

spełnienie marzenia

2023-12-16

Gdy Dawid otrzymał zaproszenie na XIX Wielką Charytatywną Galę Fundacji Mam Marzenie nie był świadom, że tamtejszy wieczór na zawsze odmieni jego życie.

Dawid, zawsze uśmiechnięty i pełen energii chłopak, marzył o czymś wyjątkowym – o własnym rowerze elektrycznym. Chłopiec chciał mieć środek transportu, który umożliwiłby mu wspólne wyprawy rowerowe z rodzicami oraz zapewnił bezpieczne i szybkie dotarcie do szkoły.

Wieczór Gali był pełen ekscytacji i napięcia, zwłaszcza dla Dawida, który nie zdawał sobie sprawy z tego, co go czeka. Z oczu chłopca promieniowała mieszanka nieśmiałości, radości i ciekawości. Nie wiedział, że za chwilę spełnimy jego największe marzenie.

W połowie wydarzenia prowadzący zaprosił Dawida na scenę… Nagle, z tyłu sali pojawił się przepiękny, błyszczący rower elektryczny. Dawidowi zamarły oczy, a usta otworzyły się zaskoczeniem.

Gdy zorientował się, że to właśnie jego marzenie stało się rzeczywistością, nie potrafił uwierzyć. Wszystkie emocje zalały go jednocześnie, a łzy radości pojawiły się w jego oczach. Fundacja Mam Marzenie spełniła marzenie Dawida, a Lidl Polska uczynił to możliwym.

XIX Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie nie tylko połączyła serca ludzi w duchu dobroczynności, ale również sprawiła, że Dawid doświadczył spełnienia swojego najskrytszego marzenia. To wyjątkowe wydarzenie pozostawiło nie tylko uśmiech na twarzy Dawida, ale także wzruszenie w sercach wszystkich obecnych świadków tego magicznego momentu.