Moim marzeniem jest:

Opiekować się zwierzątkami we wrocławskim Zoo

Michalina, 5 lat

Kategoria: być

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-05

W jeden z grudniowych wieczorów nasi wolontariusze mieli przyjemność odwiedzić naszą nową marzycielkę, 5-letnią Michalinę.

Poznanie marzenia przbiegło w bardzo miłym nastroju, gdyż Michalina mimo młodego wieku zaraża entuzjazmem i radością całe otoczenie. Opowiedzieliśmy czym zajmuje się Fundacja Mam Marzenie oraz wyjaśniliśmy dziewczynce cel naszej wizyty. Wręczyliśmy również tradycyjny na naszych spotkaniach upominek, tym razem był to pluszowy biało różowy jednorożec. Potem Michalinka powiedziała nam o swoich pasjach jakimi są taniec (dziewczynka chętnie uczęszcza na zajęcia taneczne) oraz zwierzęta.

I własnie wraz z zagłębianiem się w temat zwierząt można było zaobserwować coraz wiekszy uśmiech na twarzy Michaliny i coraz większą ekscytację. Ustaliliśmy, że jej największym marzeniem jest możliwość spędzenia czasu ze zwierzętami w naszym lokalnym ogrodzie zoologicznym. 

Mamy wielką nadzieję, że marzenie dojdzie do skutku tak szybko jak to możliwie, i jesteśmy pewni ze rezydenci Wroclawskiego ZOO rownież nie mogą doczekać się spotkania z Michalinką.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michalina - o. Wrocław - Opiekować się zwierzątkami we wrocławskim Zoo

Michalina wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Opiekować się zwierzątkami we wrocławskim Zoo marzyciela Michalina.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN