Moim marzeniem jest:

Iphone 15 plus

Eliza, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-17

W środowe popołudnie miałyśmy przyjemność poznać Elizę. Marzycielkę pełną energii z nieschodzącym uśmiechem z twarzy. Spotkanie online sprawiło nam wiele przyjemności. Pisząc tą relację wciąż mam przed sobą delikatną twarz i piękne oczy Elizy. 

Wolontariuszki chciały jak najwięcej dowiedzieć się o Elizie i okazało się, że jest bardzo rozważną i inteligentną dziewczynką. Ma swojego pieska Puszka, a wcześniej posiadała aż 7 kotów. To znak, że kocha zwierzątka :) W szkole lubi uczyć się angielskiego, co na pewno ułatwi jej start w przyszłości.

To jednak nie koniec jej zainteresowań. Eliza uwielbia przygodowe gry komputerowe w które gra ze swoimi znajomymi online. Pozwala jej to zbliżyć się do znajomych podczas gdy odbywa zajęcia szkolne zdalnie.

Na koniec warto wspomnieć o fotografii, które jest aktualnie największym hobby Elizy. Sami zobaczcie jak ciekawa i pełna zainteresować jest nasza Marzycielka. Byłyśmy pod wrażeniem jej osobowości. 

Po tej rozmowie, gdzie dowiedziałyśmy się nie jednego, poznałyśmy marzenie. Marzeniem Elizy jest dostać iphone 15 plus w zestawie z apple watch. Z opowieści Marzycielki wynika, że iphone robi świetne zdjęcia, co pozwoli jej zbliżyć się do pasji, którą posiada- fotografowania. 

Elizo cieszymy się, że możemy spełnić Twoje marzenie i zrobimy wszystko abyś długo nie czekała.

Jak na razie - zbieraj pomysły na nowe zdjęcia!

 

Relacja: Monika

spełnienie marzenia

2024-04-24

Elizę odwiedziłyśmy w czwartkowy wieczór w jej rodzinnym domu. To było nasze pierwsze spotkanie na żywo, bo jej marzenie poznałyśmy online.

Po dojechaniu na miejsce w drzwiach przywitał nas tata i brat. Marzycielka czekała na nas w salonie. Na początku była trochę nieśmiała, ale bardzo szybko uśmiech zagościł na jej twarzy. Dalsza część spotkania upłynęła w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze, złapałyśmy dobry kontakt. Marzeniem Elizy był nowy telefon – Iphone 15 plus. Obserwowanie jej reakcji po otworzeniu pudełka było niesamowite. Wszystko się zgadzało – nawet kolor. Dziewczynka od razu uruchomiła telefon i zainstalowała potrzebne aplikacje. Była pozytywnie zaskoczona funkcjami i możliwościami nowego sprzętu. Bardzo jej zależało na dobrym aparacie, który umożliwi jej rozwijanie pasji, którą jest fotografia. Dodatkowym prezentem dla Elizy były słuchawki bezprzewodowe.

Przed wyjazdem na spełnienie marzenia dowiedziałyśmy się, że Eliza niedawno obchodziła swoje 13 urodziny, dlatego zrobiłyśmy jej dodatkową niespodziankę i przywiozłyśmy tort. Były tradycyjne życzenia i zdmuchnięcie świeczek. Świętowaliśmy wspólnie z całą rodziną, tort był pyszny :) Nie zabrakło też wspólnych zdjęć, tak aby zatrzymać wspomnienia z tego radosnego wieczoru i wracać do nich  jak najczęściej.

Elizo – cieszymy się, że mogliśmy spełnić twoje marzenie. Mamy nadzieję, że telefon będzie Ci służył przez długie lata. Oby taki uśmiech, jak przy spełnieniu marzenia, towarzyszył Ci każdego dnia.

 

Relacja: Sonia