Moim marzeniem jest:

Pojechać do Disneylandu i spotkać prawdziwe księżniczki

Wiktoria, 3 lata

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-20

W zimowy, styczniowy poranek wybrałyśmy się do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, żeby poznać 3-letnią Wiktorię. Na początku wydawała się trochę onieśmielona, jednak szybko przełamałyśmy lody, wręczając jej lalkę z bardzo długimi włosami i akcesoriami do czesania. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę, bo Wika uwielbia bawić się we fryzjera, sama marzy o długich włosach. Niedługo później, przechadzała się niczym modelka po szpitalnej sali, zakładając koc na głowę i wyobrażając sobie, że to jej dłuuugi warkocz. Oczywiście, fascynacja warkoczami nie wzięła się znikąd – Elza z „Krainy lodu” to ulubiona księżniczka Wiktorii. Na drugim miejscu jest Bella z „Pięknej i bestii”, ale Wika kocha wszystkie księżniczki i chciałaby stać się jedną z nich. Strój Elzy – piękna niebieska sukienka, diadem i różdżka już wisi w szafie i czeka na ten jeden wyjątkowy dzień – spotkanie z księżniczkami.

Bo takie jest właśnie marzenie Wiktorii, o którym opowiedziała bez wahania – pojechać do Disneylandu i spotkać wszystkie księżniczki na żywo. Porozmawiać z Elzą czy przybić piątkę z Bellą, ale także spotkać wszystkie inne postacie z jej ulubionych bajek, np. Myszkę Minnie.

Na co dzień Wiktoria mieszka pod Gdańskiem z rodzicami i starszym bratem, który również dostał od nas mały upominek – samochodziki, którymi uwielbia się bawić. Wika kończy leczenie we wrześniu i mamy nadzieję, że po tym dostanie zielone światło od lekarza prowadzącego i uda się spełnić jej przepiękne marzenie.

Jeżeli chcesz pomóc nam w tym spełnieniu, prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie.

A Tobie Wiktoria dziękujemy za spotkanie, dużo uśmiechu i przyjęcie nas jak prawdziwa księżniczka w swoim pałacu!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktoria - o. Trójmiasto - Pojechać do Disneylandu i spotkać prawdziwe księżniczki

Wiktoria wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Pojechać do Disneylandu i spotkać prawdziwe księżniczki marzyciela Wiktoria.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN