Moim marzeniem jest:

Piesek rasy Maltipoo z wyprawką

Andrzej, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-06

To był zimny, wietrzny i deszczowy dzień. Takie dni najlepiej spędzić w miłym towarzystwie, dlatego wybrałyśmy się z Moniką do naszego nowego Marzyciela- Andrzeja. Przywitała nas mama i od razu można było poczuć, że spotkanie rozweseli ten szary dzień :) 
Andrzej okazał się przesympatycznym nastolatkiem, który stale poszukuje nowych pasji. Na bieżąco jest z nowinkami motoryzacyjnymi, szczególnie interesują go auta ze sportowym charakterem. Od niedawna uczy się również gry na keyboardzie i jest samoukiem ! Ponieważ obie z Moniką również próbujemy sił z instrumentami, mieliśmy wspólny temat i kto wie, może kiedyś założymy zespół? :) W szkole Andrzej najlepiej sobie radzi z matematyką, więc również się w tym odnalazłyśmy!
Po miłej pogawędce, do której dołączyli również rodzice i brat naszego Marzyciela, przeszłyśmy do tego najważniejszego pytania: Jakie jest Twoje największe marzenie? Andrzej bez zawahania odpowiedział, że marzy o piesku rasy Maltipoo, który zostanie jego przyjacielem i członkiem rodziny. Nie może również zabraknąć całej wyprawki, która zapewni psiakowi komfort podczas spacerów oraz wygodne spanie - chociaż przewidujemy, że piesek będzie spał blisko swojego ludzkiego przyjaciela :) 
 
Jeśli chcieliby Państwo pomóc nam zrealizować te marzenie, zapraszamy do kontaktu :) 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Musiał

email: joanna.musial@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Andrzej - o. Trójmiasto - Piesek rasy Maltipoo z wyprawką

Andrzej wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Piesek rasy Maltipoo z wyprawką marzyciela Andrzej.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN