Moim marzeniem jest:

Tablet

Arkadiusz, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-03

W pewien sobotni poranek odwiedziliśmy nowego marzyciela, 3-letniego Arka.

Aruś powitał nas w bardzo pogodnym nastroju wraz z mamą, rodzeństwem i kotkiem. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wręczenia mu małego prezentu, z którego bardzo się ucieszył. Były to między innymi puzzle, które razem z nim i jego siostrą zaczęliśmy układać i naprawdę szło im bardzo dobrze. Muszę stwierdzić, że jeszcze bardziej spodobała mu się maskotka panda, gdyż nazwał ją od razu swoją ulubioną zabawką i siedział z nią już do końca spotkania.

W trakcie rozmowy podzielił się tym, że jest wielkim kolekcjonerem i fanem różnorodnych samochodzików, gdy nam je przyniósł, aby pokazać, okazało się, że ma ich na prawdę mnóstwo.

Na koniec zdradził nam również, jakie jest jego największe marzenie. Na chwilę obecną marzy o tablecie, na którym
będzie mógł grać w różne gry i oglądać bajeczki. Zależy mu bardzo, aby marzenie zostało spełnione, gdyż w trakcie przebywania w szpitalu to jest jedyna rzecz, która może umilić mu ten czas.

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać odpowiednią kwotę, aby spełnić marzenie Arka.

spełnienie marzenia

2024-04-18

Dzisiejszy dzień był pełen radości i uśmiechu, ponieważ mieliśmy zaszczyt spełnić marzenie trzyletniego Arka. Spotkanie odbyło się w przytulnym domu marzyciela, gdzie nieformalna atmosfera stworzyła idealne warunki do tego wyjątkowego wydarzenia. Arek czekał na nas w towarzystwie mamy, siostry i starszego brata. Ich entuzjazm i emocje wypełniły pomieszczenie, czyniąc tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową. Podczas spotkania Arek bawił się zielonymi balonikami, będącymi symbolem Fundacji.

Gdy nadszedł odpowiedni moment, Artek otrzymał swój wymarzony tablet, jego radość była nie do opisania. Szeroki uśmiech Marzyciela i błyszczące oczy mówiły więcej niż tysiąc słów. Dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałach ludzi, życzenie Arka stało się rzeczywistością. Ten dzień pozostanie w naszej pamięci na zawsze jako wyjątkowy moment pełen radości i nadziei. Nie możemy się już doczekać kolejnych spełnionych marzeń!

Dziękujemy firmie Your Rent Sp. z o.o. za spełnienie marzenia Arka :)