Moim marzeniem jest:

komputer gamingowy z wybranym zestawem komponentów

Marcin, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-28

W ciepły poniedziałkowy wieczór spotkaliśmy się z Marcinem i jego mamą w Instytucie Matki i Dziecka. Rozmowa z Marcinem była dla nas prawdziwą przyjemnością: urzekł nas jego spokój i dojrzałość., Chętnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, opowiadał o swoich braciach, swoim psie, domu, hobby jakim jest piłka nożna. Marcin uwielbia, też, gry komputerowe.
Jego mama nie mogla wyjść z podziwu, że jej syn ,który czasami potrafi zachować się nieśmiałe, podczas naszej wizyty był bardzo rozmowny i ciągle żartował z nami. Wydał się nam bardzo rozważny i świadomie nam powiedział że poczeka z otworzeniem lodołamacza, żeby przedłużyć czas zaciekawienia
się prezentem. Przedstawiliśmy Marcinowi naszą Fundacje i możliwe kategorie marzeń na co Marcin oznajmił nam że od dłuższego już czasu pragnie otrzymać komputer gamingowy. Jednocześnie, ku naszemu zdziwieniu, Marzyciel pokazał nam listę komponentów które sam starannie wyselekcjonował i z których chciałby żeby jego komputer się składał.
Na zakończenie spotkania zrobiliśmy z Marcinem kilka zdjęć żeby upamiętnić naszą rozmowę i zapewniliśmy Marcina i jego mamę że dołożymy wszelkich starań ażeby jego marzenie spełniło się.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marcin - o. Katowice - komputer gamingowy z wybranym zestawem komponentów

Marcin wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia komputer gamingowy z wybranym zestawem komponentów marzyciela Marcin.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN