Moim marzeniem jest:

smartfon Infinix Note

Emil, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-20

Z Emilem i jego mamą spotkaliśmy się online w środowy wieczór. Podczas spotkania chłopiec był troszkę nieśmiały, ale kilka informacji udało nam się od niego dowiedzieć. Mianowicie Emil ma jednego brata i bardzo lubi grać w gry na telefonie. I właśnie z tym jest związane marzenie Emila, ponieważ chłopiec marzy o nowym telefonie komórkowym Infinix Note. Nie ukrywał, że stary telefon ma już długo i nie spełnia on w tym momencie jego oczekiwań.

Mamy nadzieję, że szybko uda nam się spełnić marzenia naszego nowego Marzyciela, aby mógł on jak najszybciej śmigać na nowym telefonie.

spełnienie marzenia

2024-01-31

Pewien styczniowy dzień był ważną datą w kalendarzu trójki naszych wolontariuszy i przede wszystkim naszego marzyciela Emila, który dostał swój telefon marzeń. Chłopak był bardzo uradowany z otrzymanego prezentu, a my cieszyliśmy się z radości naszego Marzyciela. Elementem niespodziewanym było to, że w komplecie dostał jeszcze słuchawki, które na pewno umilą korzystanie ze smartfona. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie kilka zdjęć mających upamiętnić tę piękną i wyjątkową chwilę, a także, aby wypróbować nowy telefon Emila.

Miejmy nadzieję że spełnione marzenie da Emilowi dużo radości!