Moim marzeniem jest:

iPhone 15

Vanesa, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-10

Z naszą nową Marzycielką pierwszy raz spotkaliśmy się online.

Ma na imię Vanesa i na co dzień mieszka razem swoją babcią i siostrą. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na początku poprosiliśmy Vanesę o to, aby podzieliła się z nami kilkoma ciekawostkami na swój temat. Okazało się, że dziewczyna bardzo lubi spacerować, nawet jak do niej zadzwoniliśmy to akurat wracała ze spaceru  W wolnym czasie lubi również słuchać muzyki i robić różne ciekawe rzeczy na telefonie – to ją relaksuje.

Następnie opowiedzieliśmy naszej Marzycielce czym zajmuje się fundacja Mam Marzenie i jakie kategorie marzeń spełniamy. Vanesa, gdy ją zapytaliśmy o marzenie, nie odpowiedziała nam od razu o czy marzy, musiała się dłuższą chwilę zastanowić.

I tak oto po kilku dniach Vanesa podzieliła się z nami swoim marzeniem – jest to iPhone15. Telefon posłuży Marzycielce do nauki oraz do surfowania w wolnych chwilach po Internecie. Wiemy, że bardzo przyda się dziewczynie, bo jaka nastolatka nie chciałaby mieć własnego iPhona?

spełnienie marzenia

2024-02-11

W niedzielę spotkaliśmy się z naszą marzycielką Vanesą, aby spełnić jej marzenie o posiadaniu czarnego iphone’a 15.

Spełnienie marzenia miało miejsce w jednej z wrocławskich galerii. Nasze spotkanie nie trwało długo, ponieważ nasza Marzycielka była zmęczona po długiej podróży i już następnego dnia miała badania. Vanesa poopowiadała nam, co się u niej wydarzyło w ostatnim czasie i czym się aktualnie zajmuje. Nie chcąc przedłużać spotkania, po chwili wręczyliśmy dziewczynie jej wymarzony telefon w kolorze czarnym. Vanesa bardzo się ucieszyła. Jako dodatek do telefonu, Marzycielka dostała od nas etui także w kolorze czarnym. Bardzo się cieszymy, że w końcu mogliśmy się spotkać z Vanesą i spełnić jej marzenie.

Życzymy jej wszystkiego dobrego, w szczególności dużo zdrowia!