Moim marzeniem jest:

Klocki LEGO z wieżą Eiffel’a i zamkiem Hogwartu Harrego Pottera

Olivier, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-24

W sobotę rano spotkaliśmy się z naszym Marzycielem Olivierem, jego dwoma braćmi Julianem i Antkiem, siostrą Zosią oraz jego Mamą. Na początku Olivier wydawał się być bardzo cichym, spokojnym i nieśmiałym chłopcem. Jednak po paru minutach rozmowy i otrzymaniu niespodzianki w postaci mozaiki, którą uwielbia tworzyć, udało się przełamać bariery, a Olivier bardzo się do nas otworzył. Duży wpływ miało tutaj na pewno wsparcie ze strony jego Rodzeństwa.


W trakcie spotkania Olivier oznajmił nam, że od wielu lat jest fanem gier komputerowych Fortnite i Minecraft, a jego pasją jest układanie klocków LEGO. To było widać - niemal cały jego pokój był ozdobiony różnymi postaciami i figurami ułożonymi z klocków. :) Okazało się, że Olivier również uwielbia zwierzęta, a w domu ma świnkę morską, kota i króliki. Wspólnie z Rodzeństwem troszczą się o wszystkie swoje pupile. Zapytany o największe marzenie Olivier nie był zdecydowany co wybrać, marzył bowiem o kładzie, grach komputerowych i klockach LEGO. Jednak po dłuższym namyśle, konsultacjach z Mamą oraz wolontariuszkami zdecydował, że pragnie otrzymać klocki LEGO z wieżą Eiffel’a i zamkiem Hogwartu Harrego Pottera. Dzięki takiemu marzeniu z pewnością będzie mógł się odprężyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego.


Olivierku, życzymy Ci, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy! Dziękujemy za cudowne i pełne radości spotkanie. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się spełnić Twoje marzenie

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Monika Gacioch

email: moga@onet.eu

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Olivier - o. Trójmiasto - Klocki LEGO z wieżą Eiffel’a i zamkiem Hogwartu Harrego Pottera

Olivier wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Klocki LEGO z wieżą Eiffel’a i zamkiem Hogwartu Harrego Pottera marzyciela Olivier.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN